PRIME SHOW MMA

Harnaś oszalał! Wygrywa pierwszą walkę w życiu! Czarny Polak pokazał wielki charakter [WIDEO]

Galę Prime MMA 7 otworzyło starcie 2 na 2 w ramach Igrzysk Gladiatorów. Magical Junior w teamie z Harnasiem zmierzyli się z Jakubem Lasikiem i Czarnym Polakiem.

Zgarnij darmowe 20 zł na Prime MMA 7

Igrzyska Gladiatorów to innowacyjny pomysł prezesa Prime Show MMA Tomasza Bezrąka. Na początku dzisiejszej gali doszło do dwóch pojedynków drużynowych. Zwycięzcy wrócą do klatki pod koniec eventu. Wówczas jednak odbędzie się starcie 4 freak fighterów, ale tylko jeden wyjdzie jako zwycięzca!

W darmowej walce Prime MMA 7 spotkali się „Magical Jr” w drużynie z „Harnasiem” oraz Jakub Lasik w teamie z „Czarnym Polakiem”. Najgorszy rekord ze wszystkich miał zdecydowanie Dawid Haras, który po 20. zawodowych starciach nie zaznał smaku zwycięstwa. Ronaldo Miranda tymczasem jako jedyny mógł pochwalić się wygraną.

PRIME MMA 7: Magical & Harnaś vs Lasik & Czarny Polak – RELACJA

RUNDA 1

Czarny Polak natychmiast trafił Harnasia! Szybko do niego dopadł Lasik, który szukał poddania, po czym przeszedł do obijania zza pleców. Miranda tymczasem wdał się w niemal uliczną bijatykę z młodym Magicalem. Harnaś zdołał się odwrócić na tyle, że to on zaczął obijać Lasika. Magical starał się pomóc koledze, ale przeszkodził mu w tym Czarny Polak. Zaraz Miranda oberwał, aż wylądował na macie! Harnaś również zdobył dominującą pozycję i obija zamkniętego za gardą Lasika. Sędzia przerywa walkę, do Kuby podchodzi lekarz, który wyprowadza go z klatki.

Sprawdź!  Pojedynek z Don Kasjo odwołany! Adam Soroko wycofał się z walki w ostatniej chwili!

Czarny Polak pokazuje obu rywalom, że jest gotowy i od razu atakuje młodego Magicala, który zaliczył deski! Miranda podcina też Harasa i ponownie dopada młodszego przeciwnika. Harnaś zapina klincz na siatce, Czarny Polak obrywa nielegalnym kopnięciem od młodego Magicala. Angolczyk wracana nogi, łapie Harnasia w duszenie, a Zwierzyński zaczyna go obijać z góry. Łukasz wyprowadza młotki, przez które Czarny Polak puszcza uchwyt, a sędzia przerywa walkę!

Wynik walki: Magical & Harnaś wygrywają przez 2x TKO!

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.