PRIME SHOW MMA

Szalona walka 2vs2! Olejnik i Puszbarber rozjeżdżają rywali! [WIDEO]

Kolejną darmową walką Prime MMA 7 było drugie starcie 2 na 2 w ramach Igrzysk Gladiatorów. Puszbarber i Tomasz Olejnik zmierzyli się z Dredziastym oraz Starym Wiewiórem.

Zgarnij darmowe 20 zł na Prime MMA 7

Igrzyska Gladiatorów to innowacyjny pomysł prezesa Prime Show MMA Tomasza Bezrąka. Na początku dzisiejszej gali doszło do dwóch pojedynków drużynowych. Zwycięzcy wrócą do klatki pod koniec eventu. Wówczas jednak odbędzie się starcie 4 freak fighterów, ale tylko jeden wyjdzie jako zwycięzca!

W darmowej walce Prime MMA 7 spotkali się Adrian „Puszbarber” Salwa w drużynie z Tomaszem Olejnikiem oraz „Dredziasty” w teamie ze „Starym Wiewiórem”. Pierwsza z ekip miała zdecydowaną przewagę zarówno masy, jak i doświadczenia. Dodatkowo jedynie Olejnik mógł w tym zestawieniu pochwalić się wygranym starciem… choć przykrywa je aż freakowych 5. porażek przed czasem.

PRIME MMA 7: Puszbarber & Olejnik vs Dredziasty & Stary Wiewiór – RELACJA

RUNDA 1

Puszbarber natychmiast ruszył na Dredziastego, Olejnik obija Starego Wiewióra. Pan Maciej na plecach, zgarnia kolejne ciosy od Tomka, który zajął dosiad. W międzyczasie Dredziasty gra na czas z Puszbarberem. Sędzia przerywa i Stary Wiewiór został wyeliminowany! Puszbarber od razu atakuje, złapał klincz i zasypuje rywala ciosami. Olejnik jedynie krąży oszczędzając siły. Adrian Salwa złapał Dredziastego w gilotynę, do tego Tomek atakuje go ciosami po żebrach. Ucieka Dredziasty i krąży po klatce łapiąc tlen. Hubert wyłapuje kopnięcie Olejnika, ucieka od rywali… i w końcu Puszbarber złapał go w uchwyt i rzucił o matę! Olejnik łapie duszenie, Salwa zaczyna obijać oponenta po żebrach. Sędzia kończy walkę!

Sprawdź!  Nikola Milanović ocenia rywali Wiekiego Bu! Wygrana 2vs1 nie zrobiła na nim wrażenia [WIDEO]

Wynik walki: Puszbarber & Olejnik wygrywają przez 2x TKO!

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.