PRIME SHOW MMA

Cichy wygrywa w 31 sekund! Całkowicie zdeklasował swojego rywala [WIDEO]

Kartę główną Prime MMA 7 otworzyło starcie postaci znanych z przeprowadzania wywiadów. Doświadczony dziennikarz Michał Cichy skrzyżował rękawice z Markiem Jówko.

Zgarnij darmowe 20 zł na Prime MMA 7

33-letni „Cichy Zadymiarz” wraca do Prime Show MMA, gdzie stoczył debiutancką i zwycięską walkę. W październiku 2022 roku pokonał przez decyzję Adriana Ciosa. Kilka miesięcy później przegrał z „Szalonym Reporterem” i wystartował w wyborach samorządowych, jednak nie dostał się do sejmu. Michał Cichy od początku freakowej kariery jest związany z Przemysławem Szyszką, który to też przygotowywał go do walki na Prime MMA 7.

Rywalem wieloletniego dziennikarza był Marek Jówko. O występującym pod pseudonimem „Kirimasu” jegomościu nie można za wiele powiedzieć. „Zasłynął” wywiadami, które wywoływały sporo kontrowersji. Jówko od dawna zaczepiał Artura Przybysza i to z nim miał stoczyć pojedynek w Koszalinie. Na programach obrażał Cichego, który też wychodził do klatki jako potężny faworyt starcia.

PRIME MMA 7: Cichy vs Jówko – RELACJA

RUNDA 1

Cichy od razu trafił prostym. Ruszył na Jówko z salwą ciosów, po czym założył duszenie! Odpuścił jednak, żeby kontynuować serią bomb na „Kirimasu” i sędzia kończy walkę!

Sprawdź!  Norman Parke powraca do klatki! Zapowiada kolejny pojedynek

Wynik walki: Michał Cichy wygrał przez KO w 1. rundzie!

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.