Wotore

Gdzie oglądać Wotore 5? Jak wykupić PPV? Karta walk, transmisja na żywo Wotore 5

Już w najbliższy piątek 29 kwietnia odbędzie się gala Wotore 5! Ponownie zobaczymy krwawe pojedynki zarówno w 8-osobowym turnieju, jak i w ekscytujących superfightach. W walce wieczoru Marcin Wrzosek spotka się z Vaso Bakoceviciem! Gdzie oglądać Wotore 5? Jak wykupić Pay-Per-View? Transmisja na żywo, karta walk Wotore 5.

-> WOTORE 5: KUP PPV!

Gdzie i jak oglądać Wotore 5?

Po raz pierwszy w historii walki Wotore 5 zobaczymy poza katowicką Walcownią. Tym razem niesamowite pojedynki na gołe pięści będziemy mogli w Teatrze Szekspirowskim w Gdańsku. To zdecydowanie miejsce godne klimatycznej, teatralnej oprawy gali! Wygląd to jedno, ale Wotore to przede wszystkim walki, a emocji w tych 29 kwietnia na pewno nie zabraknie.

Walką wieczoru ogłoszono starcie Vaso Bakocevic vs. Marcin Wrzosek. Pochodzący z Czarnogóry fighter jest znany nie tylko w Polsce, lecz w całej Europie! Popularny „Psychopata” stoczył ponad 60 zawodowych walk, a debiut w pojedynkach na gołe pięści zaliczył przed dwoma laty na gali Genesis.

Jego rywalem będzie były mistrz KSW oraz były uczestnik The Ultimate FighterMarcin Wrzosek. „Polski Zombie” zmierzył cały świat, a oprócz największej polskiej federacji MMA walczył także pod banderą UFC, Cage Warriors i FEN. Teraz fighter postanowił spróbować swoich sił w krwawych bitwach na gołe pięści!

Sprawdź!  Prime MMA 2 PPV - Karta walk. Kto walczy na Prime MMA 2? Walki, zawodnicy. Typy i kursy na Prime MMA 2: Kosmos.

Transmisja na żywo Wotore 5. Jak wykupić PPV?

Gala Wotore 5 dostępna będzie tylko i wyłącznie za pośrednictwem PPV, które wykupić możecie TUTAJ. Płatności dokonać można kartą, ePrzelewem, czy też za pomocą kodu Blik. Jak zawsze dostępnych jest kilka opcji pay-per-view Wotore:

Wariant Basic za 27,23 zł to najbardziej podstawowa wersja, która daje Wam możliwość do transmisji gali w jakości 720p. Co więcej, macie możliwość przeżycia tych wydarzeń jeszcze raz dzięki dostępowi 24h do nagrania streamu Wotore 5.

Lepszą wersją jest wariant Premium. Kosztuje on 34,30 zł, a wraz z nim otrzymujecie dostęp do transmisji na żywo Wotore 5 w wysokiej jakości 1080p! Ponadto nagranie z gali możecie oglądać przez cały tydzień.

Włodarze Wotore nie pozostają obojętni na ludzką krzywdę. W obliczu wojny w Ukrainie organizatorzy wypuścili dodatkowe warianty pay-per-view: BASIC UKRAINA za 30,26 zł oraz PREMIUM UKRAINA za 37,32 zł. W obu uwzględniono opłatę, która zostanie przekazana na rzecz zbiórki Polskiej Akcji Humanitarnej. Po wybraniu interesującej nas opcji przechodzimy do wyboru płatności.

Obstaw Wotore 5 w STS!

Wszystkie wydarzenia związane z WOTORE 5 możecie obstawiać w STS. Rejestrując się – tutaj – otrzymasz specjalne bonusy przygotowane dla wszystkich nowych użytkowników. STS  oferuje dodatkowe 100% od pierwszego depozytu aż do kwoty 300 złotych. Ponadto gracz będzie mógł postawić pierwszy zakład bez ryzyka do 100 złotych. Wystarczy zarejestrować się – tutaj – wpłacić pieniądze i obstawić kupon.

Sprawdź!  (VIDEO) Zapowiedź walki Marcin Wrzosek vs Don Kasjo! "Niech zacznie się ogłaszać na portalach o pracę"

Zawodnicy Wotore 5 na pewno dostarczą wielkich emocji! W końcu dojdzie do starcia Michał „Matrix” Królik vs. Bartosz Batra, a ponadto zobaczymy zaległy finał turnieju z gali Wotore 4: Jakub Ozga vs. Dominik Owsiany. Zdecydowanym faworytem walki wieczoru jest natomiast Marcin Wrzosek. Poza superfightami czeka nas jeszcze oczywiście emocjonujący ośmioosobowy turniej Wotore 5!

Szczegóły Wotore 5

 • Gdzie odbędzie się Wotore 5? Gala odbędzie się w Teatrze Szekspirowskim w Gdańsku.
 • Data Wotore 5 – wydarzenie odbędzie 29 kwietnia. Początek o godzinie 20:00
 • Wotore 5 ważenie – ważenie będzie miało miejsce dzień przed galą, we czwartek 28 kwietnia.
 • Wotore 5 transmisja – gala nie będzie transmitowana w otwartej telewizji. Można ją obejrzeć wyłącznie za pośrednictwem Pay-Per-View.

-> OBSTAW WOTORE 5 BEZ RYZYKA!

Wotore 5 karta walk

Walka wieczoru:

 • Vaso Bakocevic vs. Marcin Wrzosek

Co-main event:

 • Michał „Matrix” Królik vs. Bartosz Batra

Wielki finał Wotore 4 o 50.000 zł

 • Jakub Ozga vs. Dominik Owsiany

Super-fighty:

 • Robert Maruszak vs. Szymon Szynkiewicz
 • Rafał Szczerbiński vs. Christos Navrozidis

Turniej Wotore 5:

 • Krzysztof „Rambo” Waczyński vs. Krystian Rosa
 • Bartosz „Ufol” Kwiatkowski vs. Michał „Kornik” Kornacki
 • Paweł „Polski Wiking” Gołębiewski vs. Paweł „Venom” Kubielas
 • Paweł Malinowski vs. Raul Joshua Stir
Sprawdź!  Wrzosek mocno o ostatniej aferze z Tańculą: "Kim ty ku*wa jesteś? Wydaje ci się, że jesteś pępkiem świata"

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.