High League

Hitowa walka jednak w innej formule? Kubiszyn komentuje! „Jeszcze się okaże”

Już 4 czerwca odbędzie się trzecia edycja freak fightowej gali High League. Podczas wydarzenia dojdzie do hitowego pojedynku pomiędzy Denisem Załęckim i Mateuszem Kubiszynem.

Dla „Bad Boya” będzie to już drugie starcie w organizacji High League. W świecie freak fightów zadebiutował na ostatniej gali w pojedynku z Alanem Kwiecińskim. Zmierzył się z nim na zasadach K-1 i wygrał po całkowitej dominacji na pełnym dystansie.

„Don Diego” na gali freakowej pojawił się jedynie w roli trenera Piotra Szeligi. Tym razem sam weźmie udział w konferencji i stoczy hitowy pojedynek podczas wydarzenia, które odbędzie się w Ergo Arenie.

Obaj zawodnicy zyskali sporą rozpoznawalność za sprawą walk na gołe pięści. Kubiszyn wygrał turniej oraz wielki finał i został pierwszym mistrzem w historii GROMDY. Natomiast „Bad Boy” walczył nie tylko w GROMDZIE, ale także na WOTORE czy we własnej organizacji The War.

Załęcki vs Kubiszyn w innej formule?

Tym razem jednak nie będzie to walka na gołe pięści ani kickboxing, w którym „Don Diego” jest trzykrotnym mistrzem świata. Obaj zawodnicy mają zadebiutować w mieszanych sztukach walki. Denis Załęcki już kilka miesięcy temu zapowiadał, że chce spróbować swoich sił w tej formule.

Sprawdź!  Artur Szpilka vs. "Don Kasjo" na High League?! "Jestem cały czas w kontakcie z promotorem"

Według informacji przekazanej przez organizację ma być to MMA, ale jak wiemy, we freak fightach zdarzało się, że na krótko przed walką doszło do zmiany formuły. Być może tak będzie również i w tym zestawieniu.

Więcej szczegółów poznamy podczas pierwszej konferencji, jednak „Don Diego” w odpowiedzi na jeden z komentarzy zdradził, że nie wszystko jeszcze jest do końca dogadane.

Na swoim Instagramie został zapytany o to, na jakich zasadach odbędzie się starcie i odpisał – MMA aaaale jeszcze się okaże 😅

Źródło: Instagram

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.