FAME MMA

Ferrari zaatakował Tańculę! Awantura podczas face-to-face (VIDEO)

Za nami cage przed galą FAME 19, podczas którego federacja ogłosiła duże zmiany na karcie walk. Doszło do nich po tym, jak wybuchło zamieszanie z odwołanym starciem „Diablo”.

Początkowo w main evencie walczyć miał Krzysztof Włodarczyk, jednak już po ogłoszeniu jego debiutu, postanowił się wycofać. Na jego miejsce wskoczył Amadeusz Roślik, który zawsze wzbudza ogromne zainteresowanie wśród fanów freak fightów.

Amadeusz atakuje Tańculę podczas F2F

Roślik zmierzy się z Arkadiuszem Tańculą i jak się okazuje, pomiędzy zawodnikami jest sporo złej krwi. Amadeusz już wcześniej wbijał szpilki w „Aroya”, a teraz będzie miał okazję wyjaśnić z nim wszystko w klatce podczas gali, która odbędzie się 2 września w Krakowie.

Panowie mieli już okazję stanąć po raz pierwszy twarzą w twarz, a „Ferrari” bez zastanowienia wyprowadził ciosy, kiedy tylko rywal się do niego zbliżył. Freak fighter odpalił swoje wiatraki, które mogliśmy już oglądać wielokrotnie, jednak nie trafił nimi Tańculi, który natychmiast cofnął się, unikając pięści Amadeusza.

„Aroy” nawet nie ruszył w stronę przeciwnika, natomiast ochrona miała spory problem z uspokojeniem „Ferrariego”, który za wszelką cenę próbował się wyrwać. Nagranie z całego zajścia znajdziesz poniżej:

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.