FAME MMA

Ferrari wściekły na Tańculę! Będzie bronił honoru Murańskich: „Pomawiał ludzi. Wiem, co im wyrządził”

Niespodziewanie do akcji na FAME 19 wkroczy „Ferrari”, który ratuje main event po tym, jak doszło do dużego zamieszania.

Początkowo w walce wieczoru Krzysztof „Diablo” Włodarczyk miał zmierzyć się z Arkadiuszem Tańculą. FAME zapowiedziało już debiut byłego mistrza świata w formule MMA, jednak dzień później jego promotor oświadczył, że pojedynku nie będzie.

Na miejsce „Diablo” wchodzi więc Amadeusz Roślik i jak się okazuje, ma on sporo do wyjaśnienia z Tańculą. Po wczorajszym cage’u w ostrych słowach wypowiedział się na temat swojego przeciwnika. Zapowiedział, że w klatce zamierza m.in. stanąć w obronie honoru Murańskich i zmiażdżyć „Aroya” w klatce:

– Na tym swoim kanale pomawiał ludzi, pomówił mnie. Kto jest farmazonem? Śmieć, nie lubię go. W najgorszym momencie mojego życia pie***lił farmazony. Ja jestem przyjacielem rodziny Murańskich, wiem co ta ku*** im wyrządziła.

Cały wywiad z Amadeuszem „Ferrarim” Roślikiem obejrzysz – TUTAJ

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.