Clout MMA

Clout MMA 1 PPV: Gdzie oglądać? Jaka cena, ile kosztuje? Jak wykupić?

Gala Clout MMA 1 zapowiada się niezwykle interesująco. W sobotę 5 sierpnia kibice freak fightów otrzymają potężną dawkę niesamowitych emocji z udziałem gwiazd piłki nożnej, siatkówki oraz Internetu. Gdzie oglądać Clout MMA 1? Kiedy i o której? Ile kosztuje dostęp?

Pierwsze wydarzenie nowopowstałej federacji elektryzuje wszystkich. Clout MMA od razu zwróciło na siebie uwagę ze względu na wyjątkową rozpiskę. Miejsce w karcie znalazło się zarówno dla freak fighterów, jak Paweł „Scarface” Bomba, czy Denis Labryga, jak i dla sportowców. W mieszanych sztukach walki zadebiutują wybitny bokser Andrzej Fonfara, czy reprezentacji Polski. Tomasz Hajto zmierzy się z Zbigniewem Bartmanem!

-> Oglądaj Clout MMA na żywo

Clout MMA 1: Gdzie oglądać na żywo?

Na Clout MMA PPV fani mogą się spodziewać nie tylko niesamowitych emocji, lecz także fenomenalnych walk. Te zapewnią między innymi znani z KSW Tomasz Sarara oraz Jay Silva. Amerykanin, co było widać na konferencjach, znakomicie odnalazł się w polskich freak fightach. W pojedynku 5 sierpnia jest jednak skazywany na pożarcie. Jego rywal to kapitalny kick bokser, a właśnie na tych zasadach panowie zmierzą się w klatce.

Sprawdź!  Sarara o konfrontacji z Don Diego! Wyjaśnił, dlaczego nie doszło do hitowej walki!

Galę Clout MMA 1 obejrzeć na żywo można wyłącznie w systemie Pay-Per-View. Cena PPV nie jest wygórowana, a ogromne emocje zostaną w pamięci na długo! To też jedyna szansa, by móc zobaczyć walkę piłkarza z siatkarzem. Wielokrotny reprezentant Polski Tomasz Hajto zmierzy się z mistrzem Europy, Zbigniewem Bartmanem. Kibice nie mogą się też doczekać pełnego złej krwi starcia Najman vs Fonfara. Byli bokserzy zmierzą się w MMA, a Andrzeja na pewno wspierać będą warszawscy fani.

Clout MMA PPV: Cena, ile kosztuje? Jak kupić dostęp?

Gdzie oglądać Clout MMA? Aby móc zobaczyć całą transmisję na żywo należy wykupić dostęp PPV. Cena różni się w zależności od wybranego sposobu płatności oraz pakietu. Tradycyjnie dostępne są dwie opcje:

  • Pakiet 720p: jego cena to 34,99 zł. Po wykupieniu dostępu otrzymacie dostęp do streamu live online z całej gali Clout MMA PPV.
  • Pakiet FullHD: cena tego pakietu zaczyna się od 39,99 zł. Transmisja na żywo dostępna będzie w wysokiej rozdzielczości 1080p. Dodatkowo użytkownicy obejrzą tego wieczoru studio!
Sprawdź!  Pudzianowski zareagował na słowa Załęckiego? Wyjaśniamy!

Wszystkie opcje płatności dostępne są po kliknięciu w poniższą grafikę. Wystarczy zarejestrować się lub zalogować, zapłacić za PPV i oglądać PPV Clout MMA 1 na żywo!

-> Zobacz Clout MMA 1 PPV

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.