FAME MMA

Arkadiusz Tańcula stoczy DWIE WALKI na Fame MMA 15! Czas na głośne rewanże i historyczne pojedynki!

Federacja Fame MMA odkrywa kolejne karty przed zbliżającą się galą. Z dnia na dzień poznajemy nowych uczestników show, a wczoraj poznaliśmy dwa nowe, szalone pojedynki!

Szalone, bo w obu wystąpi ten sam zawodnik – Arkadiusz Tańcula. Popularny „Aroy” chce upiec dwie pieczenie na jednym ogniu i raz na zawsze zakończyć konflikt z rodziną Murańskich. Najpierw spotka się w rewanżu z Mateuszem, a następnie jego oponentem będzie ojciec rywala, Jacek. Na Fame MMA 15 na pewno nie zabraknie emocji i dokonana zostanie historia – nigdy wcześniej ojciec i syn nie walczyli na jednej gali z tym samym przeciwnikiem!

Pierwsza walka, czyli Tańcula vs. Mateusz Murański, odbędzie się na zasadach MMA w oktagonie na przestrzeni trzech rund po 3 minuty każda. Zawodnicy spotkali się po raz pierwszy na gali z numerem 10, a po trzech rundach sędziowie orzekli jednogłośną wygraną „Aroya”.

Do pojedynku numer 2 dojść miało na Fame MMA 12, jednak Mateusza wyeliminowała kontuzja, a zastąpił go jego własny ojciec. Jak wtedy, tak i na Fame MMA 15 starcie między starszym z Murańskich i Tańculą odbędzie się w słynnej rzymskiej klatce! Tym razem dozwolone będzie użycie łokci, co zapowiada krwawe widowisko!

Sprawdź!  Już dzisiaj walka o pas FAME! Aktualny mistrz dużym faworytem w oczach bukmacherów

Nie jest to jedyny pojedynek, jaki odbędzie się na tej gali w tej pomniejszonej klatce. Ostatecznie wyjaśni się konflikt pomiędzy Marcinem Dubielem, a Kacprem Błońskim, którzy zmierzą się na szalonych warunkach bez limitu czasowego!

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.