FAME MMA

Fame MMA 20 PPV: Gdzie oglądać? Pasternak vs Parke, Boxdel vs Don Kasjo, Szeliga vs Natan

Hitowa gala Fame MMA 20 będzie miała miejsce już dziś, czyli w sobotę 10 lutego. Tauron Arena w Krakowie wypełni się okrzykami skandującymi pseudonimy uwielbianych twórców internetowych i nie tylko. Gdzie oglądać Fame MMA 20? Kiedy i o której walki? Karta walk Fame MMA 20.

FAME MMA PPV – gdzie i jak oglądać galę? Transmisja i stream online

Gdzie oglądać Fame MMA 20?

Kraków raz jeszcze został wybrany na gospodarza freakowej gali. Tauron Arena zapłonie od wielu ekscytujących walk, które będą miały miejsce 10 lutego podczas Fame MMA 20 PPV. Do rozwiązania są liczne konflikty, a do tego wszystkich fanów elektryzuje turniej o 2 miliony złotych. Kto zgarnie potężną sumę pieniędzy?

Udział w 8-osoboowych zawodach biorą same gwiazdy: Jose “Josef Bratan” Simao, Adrian “Polak” Polański, Filip “Filipek” Marcinek, Dawid Malczyński, Arkadiusz Tańcula, Maksymilian “Wiewiór” Wiewiórka, Amadeusz “Ferrari” Roślik oraz Krystian “Krycha” Wilczak. Taki pakiet zawodników gwarantuje moc wrażeń podczas Fame MMA 20!

Transmisja za darmo dostępna będzie tylko dla dwóch pierwszych walk gali. Kibice nie mogą jednak narzekać na brak emocji. We free fightcie dojdzie bowiem do starcia weteranów w formule MMA!

Sprawdź!  Trener Okniński przed FAME 18: "Trenbolonowy głupek chciał przestraszyć Pasternaka? My się nie boimy!"

Pasternak vs Parke – OGLĄDAJ ZA DARMO

Podczas Fame MMA 20 za darmo zobaczyć można będzie bokserski pojedynek „Wronek” vs Olejnik. Później zaś do klatki wkroczą niezwykle doświadczeni fighterzy. Michał Pasternak po kilku freakowych pojedynkach w różnych formułach wraca do swojej podstawowej. Popularny „Wampir” zmierzy się w MMA z Normanem Parke!

Taki pojedynek pasowałby na niejedną zawodową galę. Tymczasem dojdzie do niego we freak fightach, a co więcej – obejrzeć go będzie można całkowicie za darmo! Wystarczy śledzić naszą stronę i kanał YouTube organizacji Fame MMA.

Fame MMA 20: Transmisja PPV

Jak i wcześniejsze gale, tak i Fame MMA 20 będzie transmitowane jedynie po wykupieniu płatnej subskrypcji PPV. Federacja oferuje do wyboru dwa pakiety. Pierwszy z nich BASIC w cenie 39,99 złotych zapewnia dostęp do gali w jakości 720p oraz możliwość obejrzenia eventu przez kolejne 48 godzin.

Natomiast droższy pakiet PREMIUM w cenie 44,99 złotych oferuje wyższą jakość 1080p oraz możliwość ponownego obejrzenia gali przez kolejne 7 dni. Dodatkowo cena pakietu zawiera dostęp do licznych ekskluzywnych materiałów.

Sprawdź!  Mocny komentarz Jurasa na temat walki Kamila Łaszczyka! "Nie dostał jej za osiągnięcia sportowe..."

WYKUP PPV I OGLĄDAJ FAME MMA 20

KARTA WALK

Turniej FAME MMA 20

Ćwierćfinały:

 • Jose “Josef Bratan” Simao vs. Adrian “Polak” Polański
 • Filip “Filipek” Marcinek vs. Dawid Malczyński
 • Arkadiusz Tańcula vs. Maksymilian “Wiewiór” Wiewiórka
 • Amadeusz “Ferrari” Roślik vs. Krystian “Krycha” Wilczak

Pozostałe walki:

 • Michał “Boxdel” Baron vs. Kasjusz “Don Kasjo” Życiński
 • Dariusz “Daro Lew” Kaźmierczuk vs. Marcin “Xayoo” Majkut
 • Jakub “Kosa” Kosecki vs. Łukasz “Tuszol” Tuszyński
 • Natan “Szatan” Marcoń vs. Piotr Szeliga
 • Marta “Murcix” Błoch vs. Paulina Kozłowska
 • Michał “Wampir” Pasternak vs. Norman „Stormin” Parke
 • Tomek Olejnik vs. Wiktor „Wronek” Wronka

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.