FAME MMAHigh League

Pasternak dostał freakową ofertę! Trener Okniński zdradził kwotę! „Mamy oferty z Fame, High League…” (VIDEO)

Mirosław Okniński udzielił wywiadu kanałowi Fansportu TV, gdzie opowiedział o ewentualnym debiucie Michała Pasternaka we freak fightach. Okazuje się, że „Wampir” otrzymał już dużą ofertę!

Zawodnik Akademii Sportów Walki Wilanów znany jest fanom MMA z występów w PLMMA, ONE Championship, czy MMA-VIP. Toczył też walki na gołe pięści w organizacji WOTORE, gdzie nie zaliczył żadnej porażki i zdobył też między innymi tytuł międzynarodowego mistrza tej organizacji.

Michała Pasternaka nierzadko widać ostatnimi czasy na galach freak fightowych. „Wampir” pojawiał się przede wszystkim przy okazji walk swoich klubowych kolegów, a od niedawna przeprowadza wraz z Piotrem Lizakowskim wywiady na kanałach Ebe Ebe.

Okniński potwierdza propozycję dla Pasternaka!

Wiele mówi się o tym, że Pasternak wkrótce zadebiutuje w jednej z freakowych organizacji. Podopieczny Mirosława Oknińskiego wciąż ma konflikt z Alanem Kwiecińskim, ale były gwiazdor Warsaw Shore nie jest chętny na takie zestawienie. Przy okazji ostatniej gali High League padały też spekulacje dotyczące ewentualnego starcia z „Don Diego”.

Trener Okniński zdradził w rozmowie z kanałem Fansportu TV, że „Wampir” otrzymał już propozycje zarówno od FAME, jak i High League. Jak zwykle przy okazji tego typu gal bywa, Michał mógłby liczyć na pokaźny zastrzyk finansowy. Szkoleniowiec Pasternaka zaznaczył jednak, że interesują ich wyłącznie walki w MMA, a przy okazji innych dyscyplin federacji musiałyby dodatkowo zapłacić.

Sprawdź!  (VIDEO) Kulisy nokautu! Bomba dopiero chciał zaczynać starcie! "Jaka walka? Przecież nie walczyliśmy!"

Na razie mamy oferty z WOTORE, FAME’u, High League’a i FEN. Nie mamy jeszcze podpisanego kontraktu, negocjujemy warunki finansowe i to, z kim będziemy walczyć, więc nie mogę nic dokładnie powiedzieć.

My w K-1 się nie chcemy bić, bo nie trenujemy K-1. To jest klub MMA i jeżeli mamy się bić w K-1, to za trzy razy taką stawkę – powiedział trener Okniński, zdradzając też jedną z propozycji, jaką „Wampir” otrzymał z najprawdopodobniej freakowej organizacji!

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.