FAME MMA

Fame MMA 16: Cena PPV. Gdzie oglądać Fame MMA 16? Ile kosztuje dostęp? Transmisja na żywo. Karta walk Fame MMA 16

Dnia 5 listopada odbędzie się kolejna niesamowita gala Fame MMA 16! Tego wieczoru raz ponownie w klatce znajdą się największe gwiazdy polskiego Internetu, show biznesu i muzyki. Nie zabraknie też byłych mistrzów i najgorętszych nazwisk. Gdzie oglądać Fame MMA 16? Ile kosztuje PPV? Karta walk FAME 16. Typy i kursy bukmacherskie na Fame MMA 16.

Gdzie oglądać Fame MMA PPV on-line?

Gdzie oglądać Fame MMA 16?

To szesnasty raz, gdy kibice największej federacji freak fight usiądą na trybunach i przed odbiornikami, by móc cieszyć się gala Fame MMA! Tym razem również nie zbraknie największych gwiazd polskiej sceny muzycznej, polskiego Internetu i celebrytów.

Po wygranej „na wyjeździe” do akcji wraca samozwańczy „Władca Piekieł”, czyli Amadeusz „Ferrari” Roślik! Popularny freak fighter spotka się w oktagonie z „Hejterem”, który ostatnią wygraną odniósł w kwietniu ubiegłego roku. Nie ma co ukrywać, że znany z szalonego stylu „Ferrari” powinien przejechać się po rywalu!

Do klatki wróci w końcu znany z kanału Abstrachuje Robert Past. Zawodnik głośno narzekał na ciągłe treningi bez walk, aż w końcu otrzymał szansę na FAME MMA 16 PPV. Oponentem „Sutonatora” będzie Jacek Murański, który na poprzedniej gali zebrał srogi, jednostronny łomot od Arkadiusza Tańculi. Pojedynek z Pazurem będzie pierwszym dla „Starego Murana”, który nie odbędzie się w rzymskiej klatce!

Sprawdź!  Maciej Sulęcki trafił do FAME MMA! Wyjaśnia, jak doszło do walki z Normanem Parke [WIDEO]

-> Nie czekaj, kup PPV już dziś!

Fame MMA 16 PPV: Cena. Ile kosztuje dostęp?

Oczywiście wszyscy zastanawiają się, czy będzie Fame MMA 16 za darmo? Federacja udostępni zapewne pierwszą walkę na swoim kanale YouTube, ale o tym przekonamy się przed galą. Gdzie oglądać Fame MMA 16? Transmisja w całości dostępna będzie wyłącznie w systemie PPV!

Jaka cena PPV? Ile kosztuje dostęp na FAME MMA 16? Kwota, jaką należy przeznaczyć zależy od wybranego pakietu Pay-Per-View Fame MMA 16. Jak zawsze do wyboru są dwie opcje.

Fame MMA 16 PPV Premium

 • Dostęp do transmisji na żywo w jakości 1080p (HD) + zapis wideo na 7 dni
 • Dostęp na żywo do Loży Szyderców + zapis wideo na 7 dni
 • 8 odcinków Training Day – dzień z życia zawodnia FAME
 • Kod na 7-dniowy dostęp do materiałów dodarkowych

Fame MMA 16 BASIC PPV

 • Dostęp do streamu LIVE w jakoś 720p
 • Zapis wideo w jakości 720p dostępny przez 48h po wydarzeniu
Sprawdź!  Główny sędzia FAME komentuje walkę w budce telefonicznej: "Mocna przesada! Myślę, że ktoś w końcu powstrzyma ludzi, którzy to robią"

Ostateczna kwota do zapłaty zależna jest od wybranej formy płatności. Do niektórych z nich doliczona zostaje prowizja. Aby jej uniknąć należy wybrać płatność kodem Blik lub przelewem bankowym.

-> Wykup dostęp tutaj!

Fame MMA 16: Kursy bukmacherskie

Galę FAME 16 obstawisz wyłącznie u legalnego bukmachera BetClic! Jeśli nie masz jeszcze konta, możesz odebrać swój BONUS! Dla nowych użytkowników przygotowano specjalną ofertę powitalną. Możesz postawić pierwszy zakład do 200 zł bez ryzyka! Jeśli Twoje typy będą dobre, zgarniasz wysoką wygraną. Jeśli kupon okaże się on przegrany – otrzymasz ZWROT!

Federacja jak zawsze dostarcza wielu wrażeń prezentując twarze uwielbiane przez fanów. Na FAME 16 PPV pojawią się znani „Dzinold” i „Bandura”, a sporo emocji wywołuje czasu debiut Natana „Boga Estetyki” Marconia!

-> Obstaw FAME MMA 15 bez ryzyka!

Karta walk Fame MMA 16

Walka wieczoru:

 • Marcin Dubiel (2-2-0) vs. Mateusz „Tromba” Trąbka  (1-0-0)

Potwierdzone walki:

 • Jacek „Muran” Murański (0-0-0) vs. Robert „Sutonator” Pasut (1-0-0)
 • Patryk „Bandura” Bandurski vs. Alan „Braveheart” Kwieciński – boks w małych rękawicach
 • Mariusz „Hejter” Słoński (2-3-0) vs. Amadeusz „Ferrari” Roślik (4-5-0)
 • Mateusz „Matt Meknife” Janusz (0-2-0) vs. Krystian „Krycha” Wilczak (5-3-0)
 • Patryk „Patrykos” Domke (1-1-0) vs. Adrian „Polak” Polański (4-3-0)
 • Dariusz „Daro Lew” Kaźmierczuk (1-11-0) vs. Filip „Filipek” Marcinek (2-2-0) – walka w K-1
 • Szymon „Szymool” Besser (0-0-0) vs. Dawid „Dzinold” Rzeźnik (0-0-0)
 • Marta „Martirenti” Rentel (0-2-0) vs. Wiktoria „Wiki” Jaroniewska (1-0-0)
 • Natan „Bóg Estetyki” Marcoń (0-0-0) vs. Radosław „Wiejski Koks” Paszko (0-0-0)
Sprawdź!  Arkadiusz Tańcula tłumaczy przyjęcie walki z Murańskimi. "Nie chciałem tego. Nie chodzi mi o siano, chodzi mi o laur!"

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.