FAME MMA

Trener Okniński o walce Amadeusza Ferrariego z Adrianem Polakiem! „Będzie fruwał! Idziemy po ciężki nokaut. To będzie masakra”

Amadeusz „Ferrari” Roślik przygotowuje się do swojej kolejnej walki. Na gali FAME MMA 13 odbędzie się trylogia z Adrianem „Polakiem” Polańskim. Głos w sprawie pojedynku zabrał trener Mirosław Okniński.

„Ferrari” i „Polak” na gali FAME MMA 13 będą mieli okazję wyjaśnić swój głośny konflikt, który trwa od dłuższego czasu. Mają za sobą już dwa pojedynki, które zakończyły się zwycięstwem Adriana Polańskiego. Pierwszą walkę wygrał po decyzji sędziów, natomiast drugą przez dyskwalifikację.

Podczas rewanżu „Ferrari” mógł wygrać przed czasem, jednak wyprowadził nielegalne kopnięcie. Kiedy rywal upadał na deski, Amadeusz trafił go mocnym soccer kickiem w głowę, a „Polak” padł znokautowany.

Na pierwszej konferencji przed FAME 13 byliśmy świadkami wielkiej awantury pomiędzy zawodnikami. „Polak” oskarżył rywala o to, że jest „60-tką”, a wówczas na scenę wbiegł ojciec Amadeusza Ferrariego. Padło wiele bardzo kontrowersyjnych słów, a „Ferrari” zapowiedział, że do pojedynku z Polakiem nie dojdzie i konflikt zostanie wyjaśniony poza klatką.

Możemy się domyśleć, że walka tak, czy inaczej się odbędzie, a słowa „Ferrariego” były wypowiedziane w bardzo dużych emocjach. Teraz głos w sprawie walki zabrał trener Mirosław Okniński.

Sprawdź!  (VIDEO) Wrzosek chce walczyć z Szeligą na brutalnych zasadach! "Proponuję uderzenia głową, stompy, łokcie, może być nawet peruwiańska klatka!"

Mirosław Okniński o walce Ferrari vs Polak

Galę FAME MMA obstawisz tylko u legalnego bukmachera BetClic, który jest oficjalnym sponsorem organizacji.

-> Odbierz zakład bez ryzyka na FAME MMA

Dla nowych użytkowników BetClic przygotował specjalny bonus w postaci zakładu bez ryzyka do 550 zł. Z oferty skorzystasz tylko i wyłącznie rejestrując się przez TEN LINK.

Na kogo stawiasz?

Amadeusz Ferrari na co dzień trenuje w Akademii Sportów Walki Wilanów m.in. pod okiem trenera Mirosława Oknińskiego. Jakiś czas temu pojawił się nawet na obozie treningowym, gdzie ćwiczył i sparował z zawodowcami.

Trener Okniński w rozmowie z 6PAK.TV powiedział, jak według niego będzie wyglądała walka z „Polakiem”.

– „Od pierwszej sekundy idziemy po nokaut. Po ciężki KO. Tam będzie taki wjazd, na takiej petardzie, że publiczność zwariuje. Polak będzie fruwał. Od pierwszej sekundy, jak wyjdzie Ferrari do walki, to będzie tak wystrzelony, że po prostu Polak się schowa w dziurę. Agresja, presja, od początku nie będzie litości.” – zaznaczył Okniński

Sprawdź!  Dominik Zadora w FAME MMA! Zabrał głos po ogłoszeniu walki z Alanem

Dodając – „Nie ma co sobie wyobrażać, że ta walka wyjdzie do 15 minuty. Ostatnio Ferrari zrobił 30 minut sparingów longiem, bez przerwy, dochodzeniówka, zmieniali się co 2-3 minuty. Ferrari jest nieobliczalny i to co się tam stanie to będzie masakra”

Przypomnijmy, że walka Ferrari vs Polak odbędzie się bez rund oraz bez limitu czasowego!

Dostęp do gali FAME MMA 13 wykupisz tutaj.

Źródło: 6PAK.TV

smma

Kacper, lat 33. MMA interesowało mnie jeszcze przed tym, jak Mariusz Pudzianowski wchodził do klatki KSW. Pamiętam, jak po tym wydarzeniu wszystko nabrało rozpędu. Zagorzały fan Joanny Jędrzejczyk i Mateusza Gamrota. Na co dzień mieszkam w Hiszpanii i tam też trenuje w jednym z klubów bokserskich w Alicante.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.