KSW

(VIDEO) Pudzianowski i Mamed publikują nagrania z przygotowań do walki na KSW 77! „Trzeba odrobić pracę domową od trenera”

Mariusz Pudzianowski oraz Mamed Khalidov opublikowali na swoich social mediach nagrania z przygotowań do grudniowego pojedynku.

Już 17 grudnia odbędzie się gala KSW 77, podczas której dojdzie do hitowego pojedynku. W main evencie wydarzenia zobaczymy konfrontację dwóch legend polskiego MMA. Dla Mameda Khalidova będzie to 46 zawodowy pojedynek. Były mistrz powraca po utracie pasa i bolesnej porażce w starciu z Roberto Soldiciem.

Poważnie kontuzjowany po ciężkim nokaucie potrzebował dłuższej przerwy, aby w pełni odzyskać zdrowie i nie narazić się na kolejne urazy. Szybko jednak powrócił na salę treningową i aktualnie przygotowuje się do najcięższego rywala w karierze.

Dotychczas bił się w kategorii średniej i półciężkiej, a podczas gali KSW 77 zadebiutuje w dywizji ciężkiej. Khalidov w ostatnim czasie opublikował m.in. nagrania z treningów siłowych, a ostatnio popisał się szybkością, która w walce z całą pewnością będzie po jego stronie.

Przygotowania Mariusza Pudzianowskiego

Jeśli chodzi o Pudzianowskiego, stoczy on kolejny już pojedynek z zawodnikiem walczącym normalnie w niższej kategorii wagowej. W ostatnim starciu zmierzył się z byłym mistrzem wagi średniej Michałem Materlą, którego znokautował w niecałe 2 minuty.

Sprawdź!  Grzebyk po raz pierwszy po odwołaniu walki na XTB KSW 94: "Priorytetem nie był pas, a..." [WIDEO]

Tym razem w narożniku Pudzianowskiego nie zobaczymy jednak trenerów z WCA Arbiego Shamaeva i Anzora Azhieva. Jak się okazuje, były strongman znalazł już nowego trenera. Na swoich social mediach zaprezentował nawet, jakie dostał zadanie domowe i jak przygotowuje się do nadchodzącego pojedynku.

Od trenera praca domowa została zadana, trzeba odrobić – mówi na nagraniu Pudzianowski praca z kolegą, z trupem. Pracę domową trzeba odrobić i można wracać do domu.

Źródło: Instagram/Facebook

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.