FAME MMA

(VIDEO) Amadeusz Ferrari o walce z Tomaszem Adamkiem: „Uważam, że mogę latać na światowych ringach”

Amadeusz „Ferrari” Roślik nie pozostawia wątpliwości w sprawie pojedynku z byłym mistrzem świata Tomaszem Adamkiem.

Temat starcia freak fightera z zawodowym pięściarzem pojawił się, gdy Adamek w jednym z wywiadów ocenił umiejętności Amadeusza. Stwierdził, że ten nic nie potrafi i poniesie porażkę w starciu z niepokonanym Kamilem Łaszczykiem.

„Ferrari” rzuci oficjalne wyzwanie Adamkowi?

Zawodnik FAME wykorzystał tę okazję, by zrobić trochę medialnego szumu i szybko oświadczył, że chciałby zmierzyć się z byłym mistrzem świata. Podczas ostatniego programu F2F został poruszony ten temat. Padło m.in. pytanie do „Ferrariego” czy jest w stanie pokonać Adamka:

Tak… Znaczy, wierzę w to – Kiedy jednak Łaszczyk zaśmiał się z tej odpowiedzi, „Ferrari” wyjaśnił – Mogę przymasować, a zresztą spotkalibyśmy się w formule MMA. Mogę powiedzieć, jak to z mojej perspektywy wygląda.

Ludzie nie mają jaj być tym, kim chcą. Ja mam takie jaja, uważam, że spokojnie ciebie pokonam. To, że ty masz ograniczony umysł i nie potrafisz sobie tego wyobrazić, że mogę to zrobić, ja nie mam takich limitów. Ja uważam, że to nie jest wcale mój szczyt, mogę latać na światowych ringach.

W dalszej części F2F „Ferrari” powrócił do tego tematu, gdy do studia zadzwonił jeden z kibiców. Wyjaśnił, że w przypadku dominującej wygranej z Łaszczykiem, rzuci wyzwanie byłemu mistrzowi świata:

Sprawdź!  (VIDEO) Fenomenalna forma Borysa Mańkowskiego! Wygrywa z Normanem Parke na FAME 11!

– Załóżmy, że wchodzę do oktagonu, rozpierdalam go jak mielonkę w pierwszej rundzie i co wtedy? Mówię do Tomasza Adamka: „I co panie Tomaszu? Miałem nie wygrać nawet na ulicy, a tutaj zmieliłem tego wspaniałego boksera. Zapraszam Tomka, żeby udowodnił słowo w oktagonie”.

Kursy bukmacherskie FAME 17: „Ferrari” vs Łaszczyk

Galę FAME 17 obstawisz wyłącznie u legalnego bukmachera BetClic! Jeśli nie masz jeszcze konta, możesz odebrać swój BONUS! Dla nowych użytkowników przygotowano specjalną ofertę powitalną. Możesz postawić pierwszy zakład do 200 zł bez ryzyka! Jeśli Twoje typy będą dobre, zgarniasz wysoką wygraną. Jeśli kupon okaże się on przegrany – otrzymasz ZWROT!

-> Odbierz bonus na galę FAME 17

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.