FAME MMA

Okniński mocno o walce Ferrariego z Polakiem! „To jest zwierzę. Urwie mu głowę. Głowa Polaka będzie na trybunach latać”

Już w sobotę w Gliwicach dojdzie do wyczekiwanego starcia pomiędzy „Władcą Piekieł”, czyli Amadeuszem „Ferrarim” Roślikiem i Adrianem „Polakiem” Polańskim”.

Podczas ostatniej konferencji nie byliśmy pewni, czy starcie w ogóle się odbędzie. „Ferrari” ma bowiem kontuzję stopy i chciał wycofać się z walki. Jego trener jest jednak przekonany, że mimo problemów będzie w stanie ciężko znokautować rywala.

FAME MMA 13 obejrzymy jedynie po wykupieniu subskrypcji PPV. Cena transmisji na to wydarzenie zaczyna się już od 27,99 zł.

-> FAME MMA 13 PPV – KUP TERAZ

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie image-22.png

Trener Okniński o walce „Ferrariego” na FAME 13

Mirosław Okniński po ostatniej konferencji FAME udzielił wywiadu kanałowi MMA-Bądź na bieżąco, w którym odniósł się do kontuzji swojego podopiecznego:

– Amadeusz nigdy nie jest w pełni sił, zawsze ma kontuzje, albo ręce połamie, albo nogi. Jest dynamiczny, bardzo agresywny i przez to się niszczy (…). Te wszystkie kontuzje są takie, że on chce zabić na treningu i przez to się kontuzjuje.

Trener przyznał również, że przygotowania do FAME 13 nie wyglądały tak, jak powinny, jednak „Ferrari” trenował znacznie ciężej, niż poprzednio.

Sprawdź!  Kołecki podpisze kontrakt z FAME!? Trener Okniński zabrał głos: "Są trzy federacje, które stać na niego. Jeśli chodzi o FAME, są duże szanse..."

– Z nim jest tak, że on nigdy nie przygotowuje się tak, jak powinien, dlatego że przez wiele miesięcy w ogóle nic nie robił, ale od dwóch miesięcy trenował. Tydzień trenuje dobrze, w następnym tygodniu przyjdzie raz lub dwa. On nigdy nie słynął z tego, że się przygotowuje solidnie. Te przygotowania to i tak były nadspodziewanie dobre, bo dużo trenował. Jak na niego to bardzo ciężko trenował.

Na koniec Okniński zapowiedział, że jego podopieczny będzie polował na ciężki nokaut i brutalne skończenie „Polaka”.

– To jest FAME, to jest gala na wesoło. Uważam, że Ferrari go ciężko znokautuje, pójdzie na 100 procent i urwie mu głowę. Głowa Polaka będzie po trybunach latać. Zobaczymy, co będzie, to będzie. Ferrari to zwierzę i jak go wypuszczę…

Kursy bukmacherskie na galę FAME 13

Pojedynek Amadeusz „Ferrariego” Roślika z Adrianem „Polakiem” Polańskim oraz całą kartę walk FAME 13 możesz obstawić wyłącznie u legalnego bukmachera firmy BetClic.

Po ogłoszeniu nowej formuły mocno zmieniły się kursy bukmacherskie. Początkowo to „Ferrari” był mocnym faworytem. Również ze względu na jego kontuzję rolę się odwróciły i wejdzie do klatki jako underdog.

Sprawdź!  (VIDEO) Krzysztof Radzikowski o swojej reakcji na zachowanie Jacka Murańskiego, za którą dostał oklaski: "Ja nie będę kłapał dziobem. Jak się ma problem do kogoś, to..."

Rejestrując się TUTAJ odbierzesz BONUS w postaci „Zakładu bez ryzyka” do 200 zł. Jeśli Twój kupon okaże się przegrany, otrzymasz zwrot na konto główne!

-> ODBIERZ ZAKŁAD BEZ RYZYKA NA FAME 13

Źródło: BetClic

Źródło: YouTube – Bądź na bieżąco

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.