FAME MMA

Okniński mocno o walce Ferrariego z Polakiem! „To jest zwierzę. Urwie mu głowę. Głowa Polaka będzie na trybunach latać”

Już w sobotę w Gliwicach dojdzie do wyczekiwanego starcia pomiędzy „Władcą Piekieł”, czyli Amadeuszem „Ferrarim” Roślikiem i Adrianem „Polakiem” Polańskim”.

Podczas ostatniej konferencji nie byliśmy pewni, czy starcie w ogóle się odbędzie. „Ferrari” ma bowiem kontuzję stopy i chciał wycofać się z walki. Jego trener jest jednak przekonany, że mimo problemów będzie w stanie ciężko znokautować rywala.

FAME MMA 13 obejrzymy jedynie po wykupieniu subskrypcji PPV. Cena transmisji na to wydarzenie zaczyna się już od 27,99 zł.

-> FAME MMA 13 PPV – KUP TERAZ

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie image-22.png

Trener Okniński o walce „Ferrariego” na FAME 13

Mirosław Okniński po ostatniej konferencji FAME udzielił wywiadu kanałowi MMA-Bądź na bieżąco, w którym odniósł się do kontuzji swojego podopiecznego:

– Amadeusz nigdy nie jest w pełni sił, zawsze ma kontuzje, albo ręce połamie, albo nogi. Jest dynamiczny, bardzo agresywny i przez to się niszczy (…). Te wszystkie kontuzje są takie, że on chce zabić na treningu i przez to się kontuzjuje.

Trener przyznał również, że przygotowania do FAME 13 nie wyglądały tak, jak powinny, jednak „Ferrari” trenował znacznie ciężej, niż poprzednio.

Sprawdź!  Gdzie oglądać FAME 14? Stream online, transmisja na żywo. Gdzie i jak kupić PPV? FAME MMA 14 PPV cena, karta walk FAME MMA 14

– Z nim jest tak, że on nigdy nie przygotowuje się tak, jak powinien, dlatego że przez wiele miesięcy w ogóle nic nie robił, ale od dwóch miesięcy trenował. Tydzień trenuje dobrze, w następnym tygodniu przyjdzie raz lub dwa. On nigdy nie słynął z tego, że się przygotowuje solidnie. Te przygotowania to i tak były nadspodziewanie dobre, bo dużo trenował. Jak na niego to bardzo ciężko trenował.

Na koniec Okniński zapowiedział, że jego podopieczny będzie polował na ciężki nokaut i brutalne skończenie „Polaka”.

– To jest FAME, to jest gala na wesoło. Uważam, że Ferrari go ciężko znokautuje, pójdzie na 100 procent i urwie mu głowę. Głowa Polaka będzie po trybunach latać. Zobaczymy, co będzie, to będzie. Ferrari to zwierzę i jak go wypuszczę…

Kursy bukmacherskie na galę FAME 13

Pojedynek Amadeusz „Ferrariego” Roślika z Adrianem „Polakiem” Polańskim oraz całą kartę walk FAME 13 możesz obstawić wyłącznie u legalnego bukmachera firmy BetClic.

Po ogłoszeniu nowej formuły mocno zmieniły się kursy bukmacherskie. Początkowo to „Ferrari” był mocnym faworytem. Również ze względu na jego kontuzję rolę się odwróciły i wejdzie do klatki jako underdog.

Sprawdź!  Specjalne zasady w strefie VIP podczas Fame MMA 15! Wiadomo, kto za tym stoi! "Jak czujesz, że ci się odkleja..."

Rejestrując się TUTAJ odbierzesz BONUS w postaci „Zakładu bez ryzyka” do 200 zł. Jeśli Twój kupon okaże się przegrany, otrzymasz zwrot na konto główne!

-> ODBIERZ ZAKŁAD BEZ RYZYKA NA FAME 13

Źródło: BetClic

Źródło: YouTube – Bądź na bieżąco

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.