FAME MMA

FAME MMA 14 – wyniki NA ŻYWO

Już za moment rusza hitowa i wyczekiwana gala FAME MMA 14. Show w Tauron Arenie to 9 niesamowitych pojedynek samych największych gwiazd! „Xayoo” zmierzy się z „Nitro”, zadebiutuje „Laluna”, a w klatce rzymskiej zobaczymy Norman Parke vs. Piotr Szeliga. FAME MMA 14 – wyniki NA ŻYWO!

-> OGLĄDAJ FAME MMA 14!

Wyniki na żywo FAME MMA 14

Poniżej relacja live i wyniki na żywo z FAME MMA 14.

Dwie najważniejsze walki wieczoru to pojedynki jednych z najbardziej znanych w Polsce YouTuberów. W main evencie „Gimper” wyjdzie do klatki na starcie z członkiem Ekipy Friza, Mateuszem „Trąbką” Trombą. Przed nimi zaś odbędzie się jedna z najbardziej zasięgowych walk w historii największej freak fight’owej federacji: „Xayoo” vs. „Nitro”. Były zawodowy gracz League of Legends zaliczy debiut, a Sergiusz Górski spróbuje się odbić po porażce z FAME MMA 13.

Wcześniej na FAME MMA 14 Monika „Mona” Kociołek z Teamu X2 wyjaśni konflikt z Agatą „Fagatą” Fąk, związaną niegdyś z pierwszym Teamem X. Wielkie emocje czekają nas podczas pojedynku Mateusz Murański vs. Alan Kwieciński. Między fighterami spór wre, a po zamknięciu klatki w końcu nie powstrzyma ich ochrona!

Sprawdź!  (VIDEO) Padły bardzo mocne słowa! Marcin Wrzosek odpalił się przed walką z Don Kasjo!

W końcu zobaczymy też powrót rzymskiej klatki! Norman Parke na FAME 14 będzie chciał podtrzymać dobrą passę. Irlandczyk nie przejął się porażką z Borysem Mańkowskim w pojedynku bokserskim na FAME 11 i zwyciężył z „Popkiem Monsterem”. W słynnej konstrukcji wymyślonej przez federację oprócz „Stormina” znajdzie się także Piotr Szeliga. Popularny „Szeli” wraca po KO w 2. rundzie na „Arabie”.

-> OGLĄDAJ FAME MMA 14 NA ŻYWO!

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie image-22.png

Galę FAME MMA 14 obstawisz wyłącznie u legalnego bukmachera BetClic! Jeśli nie masz jeszcze konta, możesz odebrać swój BONUS! Wszyscy nowi użytkownicy rejestrując się TUTAJ otrzymają możliwość „Zakładu bez ryzyka” do 200 zł. Jeśli kupon okaże się przegrany, otrzymają zwrot na konto główne!

Dostęp do transmisji na żywo FAME MMA 14 PPV możliwy do wykupienia jest TUTAJ. Podczas show, jak zawsze pojawią się najwięksi polscy celebryci i celebrytki, a także światowe gwiazdy ze świata sportu i Internetu!

FAME MMA 14 na żywo dostępny jest TUTAJ.

FAME MMA 14 -WYNIKI NA ŻYWO

Walka wieczoru:

  • Mateusz „Trąbka” Tromba pok. Tomasz „Gimper” Działowy – Mateusz „Trąbka” Tromba wygrywa przez TKO w 2. rundzie
Sprawdź!  Piotr Szeliga miał walczyć na High League 4! "Federacje się nie dogadały, to mógłby być main event!"

Pozostałe:

  • Marcin „Xayoo” Majkut pok. Sergiusz „Nitro” Górski – Marcin „Xayoo” Majkut wygrywa przez TKO w 1. rundzie
  • Agata „Fagata” Fąk pok. Monika „Mona” Kociołek – Agata „Fagata” Fąk wygrywa jednogłośną decyzją sędziów
  • Norman „Stormin” Parke pok. Piotr „Szeli” Szeliga – Norman „Stormin” Parke wygrywa przez TKO w 2. rundzie
  • Adam „AJ” Josef pok. Mateusz „Fit Lovers” Janusz – Adam „AJ” Josef wygrywa przez KO w 1. rundzie
  • Dawid Malczyński pok. Mariusz „Hejter” Słoński – Dawid Malczyński wygrywa przez TKO w 1. rundzie

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Jeden komentarz

  1. Patola+chujnia+patos=famemma. Problemy z dupy i do dupy walki, ciągle te dupy i wysrywy kurew, które co bardziej życzliwi nazywają zdaniami. Debile, którzy bez kurwa kurwy kurwa kurwe zdanie nie potrafią ulożyć. I trochę innych, ktorzy robią za tło, bo trzeba wziąć trombe żeby 5 latki z yt też kupily gale, a raczej ich rodzice. Afery i dramy, heh, głupie pierdolenie o niczym przez jak najwięcej czasu żeby patola się cieszyła.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.