FAME MMA

„Tromba” kończy „Gimpera” ciężkimi ciosami! Wygrywa main event FAME 14!

Za nami main event gali FAME 14. Tym pojedynkiem zakończyła się emocjonująca gala, która odbyła się w krakowskiej Tauron Arenie.

Podobnie jak na ostatniej gali w starciu wieczoru zobaczyliśmy dwóch popularnych debiutantów. Swoich sił w sportach walki spróbowali „Gimper” oraz „Tromba”.

Pierwszy z freak fighterów to czyli Tomasz Działowy, to polski youtuber, influencer i osobowość medialna. Swoich sił próbuje również w muzyce. Jego rywalem był Mateusz Trąbka, członek Ekipy. Tym razem pomiędzy zawodnikami nie było złej krwi i podchodzili do siebie z dużym szacunkiem.

Freak fighterzy próbowali nieco podkręcić atmosferę przed pojedynkiem i zrobić tak zwane dymy, jednak jeden i drugi przyznał, że jest to wyjątkowo trudne, gdy nie ma między nimi żadnego konfliktu.

Tutaj na FAME jest trochę większe parcie, że muszą być dymy. Dla mnie to nie jest problem i ja bardzo chętnie bym się powyzywał tylko patrzę na mojego przeciwnika i nie bardzo wiem co ja mam z nim zrobić. Ja nawet podszedłem do niego w szatni i mówię: „Ty ku**a, co ja mam ci powiedzieć?” – zdradził przed walką „Gimper”.

Sprawdź!  Mateusz Murański zapowiada zawodowy debiut! "Jestem już po wstępnych ustaleniach. W grę wchodzą mniejsze pieniądze i fame, ale..."

-> OGLĄDAJ FAME 14 NA ŻYWO

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie image-22.png

RELACJA

Runda 1: 

Pierwszy rozpoczął Gimper, który zadał kombinację lewy-prawy. Następnie Tromba ruszył do przodu i chciał obalić swojego rywala. Jednak Tomek wybronił obalenie i po powrocie do stójki, to on ruszył do przodu trafiając Trombę, który odczuł uderzenia rywala. Mateusz obalił swojego rywala i wybronił próbę duszenie rywala. W parterze Trąbka zadał wiele mocnych ciosów na głowę Gimpera.

Runda 2:

Pierwszą akcję wyprowadził Tromba. Obaj poszli na mocne wymiany, skąd Mateusz świetnym rzutem obalił rywala, który szybko wstał. Jednak ta akcja została szybko powtórzona. W parterze Tromba zdobył dosiad. Po kilku chwilach podniósł pozycję i zasypał rywala gradem ciosów i na 16 sekund przed końcem sędzia przerwał to starcie. 

Mateusz „Tromba” Trąbka pok. przez TKO w 2 rundzie Tomasza „Gimpera” Działowego

Karta walk FAME 14

  • Mateusz „Trąbka” Tromba vs. Tomasz „Gimper” Działowy
  • Sergiusz „Nitro” Górski vs. Marcin „Xayoo” Majkut
  • Piotr „Szeli” Szeliga vs. Norman „Stormin” Parke (Rzymska klatka, pierwsza runda boks, Druga i trzecia MMA)
  • Monika „Mona” Kociołek vs. Agata „Fagata” Fąk
  • Maksymilian „Wiewiór” Wiewiórka vs.  Krystian Krycha Wilczak – o pas mistrzowski
  • Mateusz „Fit Lovers” Janusz vs. Adam „AJ” Josef – pojedynek w K-1
  • Alan Kwieciński vs. Mateusz „Muran” Murański – pojedynek w K-1
  • Mariusz „Hejter” Słoński vs. Dawid Malczyński
  • Wiktoria „Wiki” Jaroniewska vs. Klaudia „Lala Laluna” Alexander
Sprawdź!  Piotr Szeliga tłumaczy spięcie z ochroniarzem na Fame MMA 15! "Totalnie nie rozumiałem o co chodzi..."

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.