FAME MMA

(VIDEO) Dominacja Malczyńskiego! Rozbija „Hejtera” w pierwszej rundzie

Za nami kolejny pojedynek FAME 14, która właśnie odbywa się w krakowskiej Tauron Arenie. Już dzisiaj dojdzie m.in. do walki Normana Parke z Piotrem Szeligą, czy starcia Mateusza Murańskiego z „Alanikiem”.

W ostatnim pojedynku Mariusz „Hejter” Słoński stoczył 6 pojedynek dla organizacji FAME. Ma za sobą dwa zwycięstwa przed czasem oraz dwie porażki. W ostatnim starciu zmierzył się z debiutującym „Takefunem”, z którym miał duże problemu już w pierwszej rundzie.

Starcie zostało przerwane po faulu, jakim było wsadzenie palców w oczy Rafała Górniaka. Wydawało się, że nie było to celowe zagranie, jednak mimo to „Hejter” i tak został wygwizdany przez kibiców.

Rywalem Słońskiego był Dawid Malczyński, były mistrz federacji FAME. „Bocian” stoczył swój 8 pojedynek i wszedł do klatki z bilansem 5-2. Ostatni raz walczył na FAME 13 i w efektowny sposób pokonał „Ponczka” z ekipy WK. Udusił go trójkątem nogami. Rywal nie zdążył odklepać, zanim stracił przytomność.

Według bukmacherów Malczyński był największym faworytem na całej karcie walk. Przed samą galą kurs na jego zwycięstwo wynosił zaledwie 1.06. Rywal zapewniał jednak, że ma na niego przygotowaną specjalną broń.

Sprawdź!  (VIDEO) Murański prezentuje łokcie przed walką z Tańculą! "Arek, będą łokcie dla ciebie i tego drugiego szczura"

-> OGLĄDAJ FAME 14 NA ŻYWO

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie image-22.png

RELACJA

Runda 1:

Ostro do przodu poszedł Hejter i zaczął wywierać presję. Dawid pracował z dystansu kontrując rywala. W pewnym momencie Dawid skontrował  piekielnym ciosem. Następnie Malczyński trafił mocnym lewym sierpowym po którym Hejter padł na deski. Następnie ten doskoczył do rywala zasypując go kanonadą ciosów czym zmusił sędziego do przerwania walki. 

Dawid Malczyński pokonał przez TKO w 1. rundzie Mariusza „Hejtera” Słońskiego

Karta walk FAME 14

  • Mateusz „Trąbka” Tromba vs. Tomasz „Gimper” Działowy
  • Sergiusz „Nitro” Górski vs. Marcin „Xayoo” Majkut
  • Piotr „Szeli” Szeliga vs. Norman „Stormin” Parke (Rzymska klatka, pierwsza runda boks, Druga i trzecia MMA)
  • Monika „Mona” Kociołek vs. Agata „Fagata” Fąk
  • Maksymilian „Wiewiór” Wiewiórka vs.  Krystian Krycha Wilczak – o pas mistrzowski
  • Mateusz „Fit Lovers” Janusz vs. Adam „AJ” Josef – pojedynek w K-1
  • Alan Kwieciński vs. Mateusz „Muran” Murański – pojedynek w K-1
  • Mariusz „Hejter” Słoński vs. Dawid Malczyński
  • Wiktoria „Wiki” Jaroniewska vs. Klaudia „Lala Laluna” Alexander
Sprawdź!  Norman Parke zawalczy z Denisem Załęckim pod jednym warunkiem! "On chce tylko być tyranem, chce być większy i nokautować"

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.