MMA VIP

(VIDEO) Maracin Najman sparuje przed walką na MMA-VIP 4. Mocne komentarze kibiców! „Marcin, lata lecą, a Ty nadal…”

Marcin Najman tym razem na swoich social mediach opublikował fragment sparingu przed nadchodzącym pojedynkiem z „Miśkiem z Nadarzyna”.

„El Testosteron” przygotowuje się do jednej z ostatnich walk w karierze. Tak przynajmniej zapowiedział na początku roku, kiedy to ogłosił, że przed nim maksymalnie trzy starcia i przechodzi na ostatnią już w swoim życiu sportową emeryturę.

Najman kolejne starcie stoczy 5 marca na gali MMA-VIP 4. Po wielu problemach i dwukrotnym przełożeniu wydarzenia ostatecznie zorganizuje je w prywatnej hali w Warszawie.

Najman na koniec kariery ma szansę poprawić swój bilans w MMA. W ostatnim starciu zmierzył się z kilkadziesiąt kilogramów lżejszym Rysiem „Szczeną”. Teraz zawalczy z debiutującym 60-latkiem, który nie ma żadnego doświadczenia w klatce.

Najman jednak nie lekceważy swojego rywala i na poważnie przygotowuje się do starcia ze starszym o 18 lat Mirosławem Dąbrowskim. Co jakiś czas na swoich social mediach udostępnia m.in. nagrania z treningu na worku i prezentuje siłę swoich ciosów. Teraz postanowił opublikować urywek ze sparingu.

Internauci nie szczędzili jednak krytycznych komentarzy, w których wyśmiewali „El Testosterona”:

Sprawdź!  Ochroniarz "Masy" odpowiada Stanowskiemu! Padły mocne słowa: "Hipokryto. Skoro tak potępiasz Słowika, to czemu do Hejt Parku zaprosiłeś..."

– Najman to oficjalnie najgroźniejszy człowiek na świecie i drugi w Polsce.

– Marcin, lata lecą, a Ty nadal niebezpieczny jak muszka owocówka!

– Chowajcie swoich dziadków w piwnicach, bo Najman grasuje.

– Ciosy w stylu Bonusa BGC na początku jego sportowej drogi.

Źródło: Twitter

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.