UFC

(VIDEO) Joanna Jędrzejczyk w świetnej formie przed powrotem do oktagonu! Tak przygotowuje się do kolejnej walki w UFC

Joanna Jędrzejczyk zamierza powrócić na szczyt kategorii słomkowej i aktualnie przygotowuje się do kolejnej walki w największej organizacji na świecie.

Ostatni raz byłą mistrzynię widzieliśmy w akcji jeszcze w marcu 2022 roku. Zmierzyła się wtedy z Zhang Weili i po fenomenalnej walce niestety przegrała przez niejednogłośną decyzję sędziów. Oznacza to, że do klatki powróci po ponad 2-letniej przerwie.

Wciąż nie wiadomo kiedy i z kim zawalczy, jednak wiele wskazuje na to, że być może będzie to rewanż z Chinką. Wielu kibiców chciałoby zobaczyć takie starcie, a sama Jędrzejczyk jakiś czas temu przyznała, że Weili to jedna z najbardziej prawdopodobnych rywalek.

Wszyscy myślą, że mnie już nie ma w UFC. Jestem, tylko wypadłam z rankingu, bo nie walczyłam już kilkanaście miesięcy, ale wracam i walczę z numerem jeden. Prawdopodobnie będzie to Weili Zhang – mówiła w Kanale Sporotwym.

Co ciekawe, JJ zdradziła, że szef UFC Dana White złożył jej ofertę walki o pas, jednak musiałaby czekać aż do końca 2022 roku. Zawodniczka jednak chce jak najszybciej powrócić do oktagonu i udowodnić, że nadal jest jedną z najlepszych na świecie.

Sprawdź!  Ranking polskich zawodników MMA - marzec 2022. Wielki awans Romanowskiego, spadek Rutkowskiego w P4P

Na ten moment Polka znajduje się na Florydzie, gdzie przygotowuje się w klubie American Top Team. Na swoich social mediach zaprezentowała m.in. pracę na tarczach i powrót do formy przed kolejną ważną walką.

Źródło: Facebook

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.