FAME MMA

Don Kasjo uważa, że rywale się go boją i wycofują się z walki: „Niby cwaniaki, ale jak usłyszą Don Kasjo Król, to…”

Kasjusz Życiński w ostatnim wywiadzie przyznał, że nie jest pewny, kiedy powróci do klatki, gdyż jego przeciwnicy się go boją i rezygnują ze starcia.

Don Kasjo to freak-fighter, który w FAME MMA walczy od trzeciej gali. Zadebiutował w 2019 roku i od tego czasu stoczył 5 walk. Pokonał Adriana PolańskiegoDawida AmbroziakaMacieja Rataja czy w głośnym pojedynku MarciNa Najmana. Przegrał jedynie ostatnie starcie z Normanem Parke.

Walka ze Storminem była main eventem jubileuszowej gali FAME MMA 10. Starcie było wielkim hitem, a wydarzenie pobiło rekord sprzedaży PPV. Jak zdradził Krzysztof Rozpara, sprzedano aż 510 tysięcy dostępów.

Pojedynek zakończył się po pięciu rundach i po jednogłośnej decyzji sędziów zwyciężył były zawodnik UFC. Don Kasjo jednak uznał, że to on powinien wygrać i dwukrotnie złożył protest, jednak werdyktu nie zmieniono. Co ciekawe, przed walką zapowiadał, że jeśli przegra, to zniknie z internetu:

– Wy twierdzicie, że on się po mnie przejdzie, bo jest gwiazdą UFC? To ja mu pokażę jak gwiazda FAME MMA jedyny niepokonany rozpi**doli gwiazdę UFC. Jeżeli Norman Pałka dotrzyma słowa i podpisze kontrakt, zawalczy w boksie na FAME MMA 9. Jeżeli on mnie pokona, to ja znikam z internetu. Ja jestem w 100% przekonany, że go rozp**rdole w tym, w czym mnie wyzwał, więc Norman Pałka ja przyjmuję i zapraszam cię ro**urwie jak zwykłą irlandzką k**we.

To jednak nie wszystko. Po przegranej walce ponownie dodał, że znika z internetu, jeśli werdykt nie zostanie zmieniony. Jako że decyzja pozostała bez zmian, ostatecznie uznał, że to jego ręka powinna powędrować w górę, więc z internetu nie zniknie.

Sprawdź!  (VIDEO) Alan zdenerwowany pytaniem dziennikarza! "Wy ku*wa oceniacie cały czas, mnie to denerwuje. Nie wiecie, jak to jest"

DON KASJO UWAŻA, ŻE PRZECIWNICY ZE STRACHU WYCOFUJĄ SIĘ Z WALKI

W ostatniej rozmowie z Patrykosem Don Kasjo został zapytany o to, czy zobaczymy go w tym roku w klatce. Zawodnik FAME MMA przyznał, że raczej tak, jednak wielu przeciwników się wycofuje, kiedy tylko usłyszy jego pseudonim:

– Raczej tak. Zobaczymy, bo jak ja słyszę, to dużo osób się wykrusza tych rywali. Niby cwaniaki, ale jak usłyszą Don Kasjo Król, to ciepła kupa leci po majtach i się wycofują – przyznał Kasjusz Życiński.

Źródło: YouTube

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.