BKFC

(VIDEO) Paige VanZant przegrała na gołe pięści z Rachael Ostovich. Po werdykcie szybko uciekła z ringu

Za nami gala Bare Knuckle Fighting Championship 19, na której doszło do pojedynku pomiędzy byłymi zawodniczkami UFC Paige VanZant i Rachael Ostovich.

Walka na gołe pięści była rewanżem za starcie z 2019 roku. Na gali UFC Fight Night w Nowym Jorku VanZant w drugiej rundzie poddała rywalkę balachą. Tym razem musiała jednak uznać wyższość Ostovich.

Dla VanZant było to drugie starcie na gołe pięści. W tej formule zadebiutowała na gali BKFC Knucklemania w lutym tego roku. Wówczas przegrała przez jednogłośną decyzję z doświadczoną w tej formule Britain Hart. Natomiast dla Ostovich byłą to pierwsza walka bez rękawic.

PAIGE VANZANT PRZEGRYWA NA GOŁĘ PIĘŚCI Z RACHEAL OSTOVICH

Starcie było wyrównane i mogliśmy zobaczyć sporo wymian, jednak to debiutantka była bardziej aktywna i częściej trafiała. VanZant walczyła nerwowo, a jej ciosy rzadziej dochodziły do celu. Po pięciu 2-minutowych rundach sędziowie wskazali zwycięstwo Ostovich i punktowali 48-47, 48-47, 49-46.

Po oficjalnym werdykcie Paige VanZant natychmiast opuściła ring i zeszła do szatni. W sieci pojawiło się wiele komentarzy internautów, którzy przyznali, że nie rozumieją zachowania zawodniczki, gdyż Ostovich odniosła wyraźne zwycięstwa. VanZant jednak do końca wierzyła, że to jej ręka powędruje w górę.

Źródło: Twitter

Sprawdź!  (VIDEO) Chciał przerwać wywiad Hectorowi Lombardowi. Dostał dwa szybkie ciosy na głowę.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.