BKFC

(VIDEO) Paige VanZant przegrała na gołe pięści z Rachael Ostovich. Po werdykcie szybko uciekła z ringu

Za nami gala Bare Knuckle Fighting Championship 19, na której doszło do pojedynku pomiędzy byłymi zawodniczkami UFC Paige VanZant i Rachael Ostovich.

Walka na gołe pięści była rewanżem za starcie z 2019 roku. Na gali UFC Fight Night w Nowym Jorku VanZant w drugiej rundzie poddała rywalkę balachą. Tym razem musiała jednak uznać wyższość Ostovich.

Dla VanZant było to drugie starcie na gołe pięści. W tej formule zadebiutowała na gali BKFC Knucklemania w lutym tego roku. Wówczas przegrała przez jednogłośną decyzję z doświadczoną w tej formule Britain Hart. Natomiast dla Ostovich byłą to pierwsza walka bez rękawic.

PAIGE VANZANT PRZEGRYWA NA GOŁĘ PIĘŚCI Z RACHEAL OSTOVICH

Starcie było wyrównane i mogliśmy zobaczyć sporo wymian, jednak to debiutantka była bardziej aktywna i częściej trafiała. VanZant walczyła nerwowo, a jej ciosy rzadziej dochodziły do celu. Po pięciu 2-minutowych rundach sędziowie wskazali zwycięstwo Ostovich i punktowali 48-47, 48-47, 49-46.

Po oficjalnym werdykcie Paige VanZant natychmiast opuściła ring i zeszła do szatni. W sieci pojawiło się wiele komentarzy internautów, którzy przyznali, że nie rozumieją zachowania zawodniczki, gdyż Ostovich odniosła wyraźne zwycięstwa. VanZant jednak do końca wierzyła, że to jej ręka powędruje w górę.

Źródło: Twitter

Sprawdź!  Paige VanZant

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.