FAME MMA

Wielki Bu zawalczy 1 vs. 2 na FAME 21?! Jest gotów wystąpić mimo kontuzji!

„Wielki Bu” jest gotów przyjąć walkę dwóch na jednego! Gdańszczanin, który zmaga się z problemami zdrowotnymi, jest gotów przystać na propozycję walki przeciwko dwóm oponentom.

Patryk Masiak zaledwie kilka dni temu poinformował, że nie weźmie udziału w Clout MMA 5. Problemy zdrowotne wyeliminowały Gdańszczanina ze starcia z „utytułowanym sportowcem”, jak nazwał swojego potencjalnego przeciwnika. W kuluarach mówi się, że chodziło o Daniela Omielańczuka.

Niedługo po informacji „Wielkiego Bu” w Internecie odezwał się Jacek Murański. Stary „Muran” zaproponował walkę 2 vs. 2, w której wystąpiłby ze swoim trenerem, Krzysztofem Rytą.

Wielki Bu zawalczy na FAME 21?!

Masiak jest gotów przyjąć wyzwanie Murańskiego. Co więcej, mimo ciągnących się problemów ze zdrowiem, „Wielki Bu” mógłby stoczyć pojedynek z „Muranem” i Rytą już na majowej gali FAME 21. Nie potrzebuje do tego jednak żadnego kompana.

Ja jestem za tym teraz. Rozumiem, że medialnie walka będzie fajna, ale mi zabierają przez to walkę ze sportowcem. Mógłbym się bić w każdej federacji, bo mam mega oferty, na tyle, ile dostanę możliwość od Clout. W Clout mam terminy napchane dużymi nazwiskami. Późniejsza walka z nimi nie jest atrakcyjna – powiedział Patryk w rozmowie z MMA – Bądź na bieżąco.

Teraz mogę ich zlać między rehabilitacją a basenem. Później mi to krzyżuje plany – dodał „Wielki Bu”, który uważa, że wyjaśnienie tego sporu medialnego nie będzie dla niego, nawet mimo urazu, wyzwaniem.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.