High League

Dawid Załęcki zapytany o turniej High League: „To chyba będzie bardziej komediowe niż…”

Już 16 czerwca odbędzie się gala High League 7, podczas której rozpocznie się pierwszy w historii freak fightów turniej.

Federacja postanowiła zorganizować coś, czego jeszcze we freak fightach nie było, czyli Grand Prix High League. Będą to 8-osobowe zawody, które były zapowiadane jako turniej legend. Spośród legend jest jednak jedyne Marcin Najman, który toczył pierwsze w Polsce starcia freakowe.

Poza tym w Grand Prix wezmą udział zawodnicy walczący od niedawno jak Jacek Murański czy „Japczan”, a także debiutanci, którzy nie stoczyli jeszcze żadnego pojedynku jak „Super Mario”.

O turniej w rozmowie z federacją zapytany został Dawid Załęcki, który podczas czerwcowej gali stanie przed dużym wyzwaniem i zmierzy się z Denisem Labrygą. Będzie to dla niego już czwarty pojedynek w High League. Wcześniej pokonał przed czasem Alana Kwiecińskiego oraz Vaso Bakocevicia i po decyzji sędziów przegrał z Mateuszem Kubiszynem.

– Oni chyba robią to bardziej dla influencerów, niż takich, którzy mają do czynienia ze sportami walki. Chyba będzie to bardziej komediowe niż fighterskie. Ale no zobaczymy. Nie proponowano mi. Mi zaproponowano taką walkę, a nie inną, więc taką przyjąłem.

Kursy bukmacherskie na High League 7: Denis Labryga vs Dawid Załęcki

Wszystkie walki High League 7 obstawisz wyłącznie u bukmachera eFortuna.pl. Już za samą rejestrację (która zajmuje jedynie 30 sekund!) otrzymujesz darmowe 20 zł, specjalny BONUS i nie jeden, a aż TRZY ZAKŁADY BEZ RYZYKA!

Sprawdź!  High League odsłania karty! Mocny rywal "pashyBicepsa" na debiut w MMA!

Zasady wykorzystania są niezwykle proste. Jeżeli twój pierwszy kupon będzie zwycięski otrzymujesz wygraną, jeżeli przegrasz Fortuna zwróci Ci wkład do 100 zł na konto gracza. Kolejny zakład bez ryzyka to kwota do 200 zł, a ostatni to aż 300 zł, które Fortuna zwróci, jeśli również okaże się nietrafiony!

-> Gram z Fortuną! Odbieram bonus

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.