High League

Don Diego przed High League 6: „Nie chodzi o to, żeby być naładowanym sterydami, tylko trzeba używać mózgu i umiejętności”

Za nami oficjalna ceremonia ważenia i media trening przed galą High League 6. Już za kilka godzin zobaczymy emocjonujące pojedynki freakowe.

Na kibiców czekają takie starcia jak Denis Załęcki vs Paweł Tyburski w boksie, debiut Denisa Labrygi w walce z Konradem Karwatem, pierwszy pojedynek „Pashy” w formule MMA czy też konfrontacja w K-1 pomiędzy Mateuszem Kubiszynem i Dawidem Załęckim.

-> WYKUP PPV I OGLĄDAJ HIGH LEAGUE 6 NA ŻYWO <-

„Don Diego” przed High League 6

Kubiszyn przy okazji wczorajszej ceremonii udzielił wywiadu portalowi fansportu.pl. Przyznał, że z całą pewnością nie jest w życiowej formie, jednak jest gotowy na pojedynek z Załęckim. Wyjaśnił również, że w walce najważniejsze są umiejętności i oktagonowa inteligencja:

– W UFC są bardzo duże osobistości, które mają naprawdę mocny bandzioch jak np. Roy Nelson, który siał swego czasu postrach mocny. To pokazuje, że wygląd nie walczy. Nie chodzi o to, żeby być dużym naładowanym sterydami facetem, tylko trzeba używać mózgu i umiejętności.

Kursy bukmacherskie na walkę Dawid Załęcki vs Mateusz Kubiszyn

Wszystkie walki High League 6 obstawisz wyłącznie u bukmachera eFortuna.pl. Już za samą rejestrację (która zajmuje jedynie 30 sekund!) otrzymujesz darmowe 20 zł, specjalny BONUS i nie jeden, a aż TRZY ZAKŁADY BEZ RYZYKA!

Sprawdź!  Don Diego zawalczy w KSW? Szef organizacji zabrał głos!

Zasady wykorzystania są niezwykle proste. Jeżeli twój pierwszy kupon będzie zwycięski otrzymujesz wygraną, jeżeli przegrasz Fortuna zwróci Ci wkład do 100 zł na konto gracza. Kolejny zakład bez ryzyka to kwota do 200 zł, a ostatni to aż 300 zł, które Fortuna zwróci, jeśli również okaże się nietrafiony!

-> Gram z Fortuną! Odbieram bonus

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.