High League

Paweł Tyburski faworytem! Ogromna zmiana kursów przed walką z Denisem Załęckim

Na kilka godzin przed galą High League 6 doszło do dużej zmiany kursów! Denis, który był dużym faworytem, wejdzie do klatki jako underdog.

Już dzisiaj kibice zobaczą takie starcia jak Denis Załęcki vs Paweł Tyburski, debiut Denisa Labrygi w walce z Konradem Karwatem, pierwszy pojedynek „Pashy” w formule MMA czy konfrontacja w K-1 pomiędzy Mateuszem Kubiszynem i Dawidem Załęckim, a także rewanż Paweł Jóźwiak vs Marcin Najman.

Denis Załęcki underdogiem na High League 6!

Na krótko przed samym wydarzeniem doszło do zaskakującej zmiany kursów. Na początku to Denis Załęcki był dużym faworytem. Kurs na jego wygraną wynosił zaledwie 1.42 natomiast na zwycięstwo Tyburskiego 2.32.

Po wczorajszym media treningu role się jednak odwróciły. Teraz to „Bad Boy” jest underdogiem. Wiele osób typuje, że „Tybori” zaskoczy i pokona bardzo mocno bijącego rywala. Zawodnik z Warszawy zapewne będzie lepiej przygotowany kondycyjnie, co da mu znaczną przewagę w późniejszym etapie walki.

Denis natomiast liczy na mocne wymiany i zapowiedział już ciężki nokaut. Kibice nie mogą doczekać się pojedynku, który jest co-main eventem gali w Katowicach. Poniżej znajdziesz zestawienie na hitową walkę.

Sprawdź!  (VIDEO) Damian Janikowski wyzwany przez "Don Diego"! Kubiszyn wystawił się na kopnięcie rywala w ramach Movember!

Kursy bukmacherskie na walkę Denis Załęcki vs Paweł Tyburski

Wszystkie walki High League 6 obstawisz wyłącznie u bukmachera eFortuna.pl. Już za samą rejestrację (która zajmuje jedynie 30 sekund!) otrzymujesz darmowe 20 zł, specjalny BONUS i nie jeden, a aż TRZY ZAKŁADY BEZ RYZYKA!

Zasady wykorzystania są niezwykle proste. Jeżeli twój pierwszy kupon będzie zwycięski otrzymujesz wygraną, jeżeli przegrasz Fortuna zwróci Ci wkład do 100 zł na konto gracza. Kolejny zakład bez ryzyka to kwota do 200 zł, a ostatni to aż 300 zł, które Fortuna zwróci, jeśli również okaże się nietrafiony!

-> Gram z Fortuną! Odbieram bonus

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.