High League

Gdzie oglądać High League 6 PPV? Jak kupić? Transmisja, stream online

Transmisja na żywo High League 6 odbędzie się już dziś! Gdzie oglądać galę Malika Montany? Kiedy i o której? Jak kupić dostęp PPV? Wszystkie informacje poniżej!

High League 6. Gdzie oglądać?

Katowicki Spodek przejmą dziś freak fighty. High League 6 w legendarnej arenie rozpocznie się 18 marca o 19:15 studiem. Bilety rozeszły się jak ciepłe bułeczki i na ceremonii ważenia poinformowano o pełnym wyprzedaniu miejsc. Wciąż jednak można obejrzeć galę na żywo – w transmisji PPV.

Kiedy High League 6?

Gala High League 6 PPV odbędzie się dziś, to jest w sobotę 18 marca. Jak zawsze na początku odbędzie się studio, które będzie transmitowane na oficjalnym kanale YouTube organizacji. Tam też zobaczyć będzie można początek o 20:00 oraz pierwszą walkę, czyli Mateusz „Haribo” Gąsiewski vs Roger Salla. Kartę walk High League 6 zamknie pojedynek legendarnego esportowca „pashyBicepsa” z Marcinem Dubielem.

-> Oglądaj High League 6 w PPV <-

Cena PPV High League 6. Jak wykupić?

Aby poznać cenę PPV High League 6 należy zalogować się, bądź założyć konto pod tym linkiem. Rejestracja zajmuje dosłownie 30 sekund, a po niej można przejść do wyboru jednego z dwóch wariantów. Podstawowy kosztuje 34,99 zł i daje podstawową jakość transmisji High League 6 na żywo.

Sprawdź!  Problemy zawodników High League! Alberto i Josef Bratan zatrzymani na lotnisku w Panamie: "Chłopaków przewieźli na komisariat"

Opcja PREMIUM za 39,99 zł daje wyższą jakość streamu live online. Oprócz tego VOD dostępne będzie przez 7 dni, a nie 24h jak w przypadku wariantu BASIC. Do tego oprócz wszystkich walk High League 6 zajrzeć można do Hejt Roomu, gdzie nie zabraknie gwiazd.

Transmisja na żywo, stream online

Niestety, transmisja TV High League 6 nie będzie dostępna. Tak samo w przypadku streamu za darmo z gali. Jedynym sposobem, by oglądać High League 6 jest wykupienie PPV.

Gdzie obstawiać? Kursy bukmacherskie na High League 6

Wyłączność na obstawianie karty walk High League 6 ma sponsor federacji, eFortuna.pl. Zakładając nowe konto trzy pierwsze zakłady (do sum 100, 200, a następnie 300 zł) obstawisz bez ryzyka! Dodatkowo za rejestrację na konto dodane zostanie 20 zł, a do pierwszego depozytu dodane zostanie 10 zł.

-> Odbierz bonus na High League 6!

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.