High League

„Don Diego” przed walką na High League: „To jest wyzwanie, ale nie sportowe. Norman Parke byłby wyzwaniem sportowym”

Już 4 czerwca dojdzie do hitowego pojedynku dwóch debiutantów. Podczas gali High League 3 Denis Załęcki zmierzy się z Mateuszem Kubiszynem.

Obaj zawodnicy są znani z walk na gołe pięści, mają na swoim koncie doświadczenie w kickboxingu, a teraz spróbują swoich sił w nowej formule. Stoczą pierwszy w karierze pojedynek na zasadach MMA.

W klatce rozwiążą głośny konflikt, który trwa od kilku miesięcy. Fighterzy nie szczędzą sobie mocnych słów i wbijają szpilki przy okazji wywiadów. Pomiędzy nimi jest sporo złej krwi, jednak ku zaskoczeniu kibiców podczas konferencji obeszło się bez awantury.

„Don Diego” o walce z Denisem Załęckim i Normanem Parke

Kubiszyn, który ostatnie dni przygotowań postanowił spędzić w klubie Ankos, udzielił wywiadu portalowi MMARocks i wypowiedział się na temat nadchodzącego pojedynku. Przyznał, że Denis nie jest dla niego wyzwaniem sportowym, gdyż jest on dla niego jedynie chuliganem.

– Uważam, że to nie jest wyzwanie sportowe z jednego względu, Denis nie jest sportowcem. Dla mnie to wyzwanie, ale nie sportowe. Wyzwanie mentalne, osobiste, ale nie sportowe. Jeżeli to by był sportowiec, choćby nawet Pająk, czy Norman Parke, czy ci zawodnicy, którzy są już we freakowych federacjach, to by było dla mnie wyzwanie sportowe, bo to są stricte sportowcy, a Denis to zwykły chuligan.

Następnie został zapytany o wspomnianego Irlandczyka. Już wcześniej w wywiadach mówił, że jest otwarty na pojedynek ze „Storminem”, jednak jak sam przyznał, umiejętności parterowe ma na bardzo niskim poziomie. Kilkukrotnie zaproponował więc starcie z mieszanymi zasadami 1 runda w boksie, 2 w kickboxingu, a 3 w MMA:

Sprawdź!  Mocna odpowiedź Denisa na film "Szalonego Reportera" i Tańculi! "Jesteś internetowym hipokrytą. Rób de*ili z innych, ale nie ze mnie"

– Dla mnie byłoby to poniekąd spełnienie marzeń freakowych, umówmy się tak, że nie traktowałbym Normana jako spełnienie marzeń po prostu w sporcie, ale jeżeli on już jest we freaku, ja wchodzę w ten świat, no to byłby dla mnie taki szczyt freakowych walk i widowisko byłoby całkiem niezłe.

Kursy bukmacherskie na galę High League

Galę HIGH League obstawisz tylko i wyłącznie u bukmachera eFortuna.pl! Na start przygotowano specjalny BONUS ZAKŁAD BEZ RYZYKA aż do 600 zł!

Zasady są proste. Jeżeli twój pierwszy kupon będzie zwycięski otrzymujesz wygraną, jeżeli przegrasz Fortuna zwróci Ci wkład, maksymalnie do 600 zł na konto gracza. Możesz dodać na swój kupon jakiekolwiek rozgrywki sportowe i obstawić za dowolna kwotę, a jeśli tym razem typerskie przeczucie Cię zawiedzie otrzymasz zwrot postawionej kwoty, który możesz wykorzystać na grę.

-> Gram z Fortuną! Odbieram bonus.

Kursy bukmacherskie na walkę Denis Załęcki vs „Don Diego”

Sprawdź!  Don Diego w FAME!? Wiemy, z kim ma zawalczyć! "Chyba się obawia, bo..."

Całą kartę walk obstawisz tutaj. Wystarczy się zarejestrować, przy okazji odbierając bonus na start.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.