High League

Don Diego po ogłoszeniu walki na High League: „To dla mnie też małe zaskoczenie, ale lecimy z tematem”

Federacja High League ogłosiło kolejny mocny pojedynek. Już 18 marca do klatki powróci Mateusz Kubiszyn i zmierzy się z ojcem byłego rywala.

Na karcie walk znalazły się takie emocjonujące zestawienia jak Denis Załęcki vs Paweł Tyburski, Denis Labryga vs Konrad Karwat czy właśnie zapowiedziany pojedynek „Don Diego” z Dawidem Załęckim. To nie wszystkie niespodzianki, gdyż cały fight card poznamy w najbliższy poniedziałek na konferencji.

Kubiszyn komentuje walkę z Załęckim

Najpierw „Don Diego” zmierzył się z Denisem, synem Dawida. Na gali High League 3 pokonał go po jednogłośnej decyzji sędziów. „Crazy” pytany później o starcie z Kubiszynem zapewniał, że nie jest zainteresowany walkami z przeciwnikami syna. Jak się jednak okazuje, zmienił zdanie.

Podczas High League 6 Dawid stanie do starcia na zasadach K-1 w małych rękawicach. Będzie to dla niego wielkie wyzwanie, gdyż Kubiszyn jest doświadczonym stójkowiczem i ma bardzo twardą głowę, co pokazał m.in. na galach GROMDY.

Po ogłoszeniu pojedynku „Don Diego” zabrał głos i zapewnił, że jest tak samo zaskoczony tym zestawieniem, jak kibice, którzy nie spodziewali się walki z Załęckim:

Sprawdź!  (VIDEO) Artur Szpilka typuje walki Załęckich na High League 3. Wskazał swoich faworytów

– Yyy… to dla mnie też małe zaskoczenie, aaale lecimy z tematem. Walczę z #Crazy na gali @highleague_official 18.03 w Katowicach. A Wy co na to?

Kursy bukmacherskie na walkę „Don Diego” vs. „Crazy”

Tuż po ogłoszeniu pojedynku Kubiszyn vs. Załęcki pojawiły się też kursy bukmacherskie. Zdaniem Fortuny, „Crazy” nie ma większych szans w starciu z wielokrotnym mistrzem w kickboxingu. Panowie spotkają się w K-1, a zatem walka będzie toczona wyłącznie w stójce. To zwiastuje ogromne emocje!

Zarówno to starcie, jak i całą galę High League 6 obstawisz wyłącznie u bukmachera eFortuna.pl! Na start przygotowano dla Ciebie specjalny BONUSdarmowe 20 zł i aż TRZY ZAKŁADY BEZ RYZYKA!

Zasady są proste: jeśli twój pierwszy kupon będzie zwycięski otrzymujesz wygraną, jeżeli przegrasz Fortuna zwróci Ci wkład do 100 zł na konto gracza. Kolejny zakład bez ryzyka to kwota do 200 zł, a ostatni to aż 300 zł, które Fortuna zwróci, jeśli również okaże się nietrafiony!

Sprawdź!  Bonus BGC przegrał kolejną walkę! To koniec jego przygody w MMA?

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.