High League

HIGH League 6: Don Diego wystąpi w Spodku! Zaskakujący rywal Mateusza Kubiszyna!

Do karty walk HIGH League 6 trafiło kolejne bardzo mocne zestawienie! „Don Diego” wystąpi w katowickim Spodku!

Mateusz Kubiszyn to utytułowany kickbokser, który dał się poznać szerszej publiczności dzięki znakomitym występom w walkach na gołe pięści. Niepokonany w GROMDZIE „Don Diego” z czasem trafił do HIGH League, gdzie miał do rozwiązania konflikt z Denisem Załęckim.

Do ich starcia doszło w czerwcu ubiegłego roku, gdzie Kubiszyn po bliskiej walce zwyciężył jednogłośną decyzją sędziów. Niedługo później po wykańczającym boju pokonał Vasyla Halycha i zaliczył jeszcze jeden pojedynek w MMA. Na HIGH League 5 uległ jednak wypożyczonemu z KSW Damianowi Janikowskiemu.

W niedawnych wywiadach „Don Diego” zaznaczał, że nie zobaczymy go na wydarzeniu, które będzie miało miejsce 18 marca. Rzeczywistość okazuje się być jednak zupełnie inna!

Trudny rywal dla Mateusza Kubiszyna!

Jak poinformowała w dzisiejszym poście organizacja, Mateusz Kubiszyn pojawi się na HIGH League 6! Fighter zmierzy się z… ojcem swojego niedawnego oponenta, Dawidem Załęckim!

„Crazy” zaskakująco zadebiutował w ubiegłym roku kończąc już w 1. rundzie Alana Kwiecińskiego. Powrócił podczas grudniowej gali HIGH League 5, gdzie w 95 sekund skończył Vaso Bakočevicia. Jak wtedy, tak i teraz tata Denisa zawalczy w K-1 na dystansie 3. rund po 3 minuty. Organizacja napisała w poście, że zestawienie to jest ukłonem dla fanów.

Sprawdź!  (VIDEO) Załęcki na gorąco po telefonie od Don Kasjo! "Nikt mnie nie obraził tak jak on. Nie odpuszczę. Za***iemy honorówkę i tyle"

– Mateusz DON DIEGO Kubiszyn vs Dawid CRAZY Załęcki na HIGH League 6! Wasz ulubiony GIGACHAD, po wygranej z Psychopatą, Vaso Bakoceviciem, stanie naprzeciw kilkukrotnemu mistrzowi świata w kickboxingu… który na dodatek pokonał jego syna, Denisa. Walka, która powstała dzięki Wam. To Wy, kibice, domagaliście się tego zestawienia

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.