FAME MMA

Łaszczyk przypomina Ferrariemu o zakładzie: „Zrobiłeś zakład, miałeś zmienić ksywkę Władca Piekieł. Zmieniaj to, ja proponuję Farmazeusz”

Kamil Łaszczyk w ostatnim wywiadzie zabrał głos w sprawie zakładu z Amadeuszem „Ferrarim” Roślikiem, z którym zmierzył się na gali FAME 17.

Niepokonany „Szczurek” na ostatniej gali FAME zadebiutował nie tylko we freak fightach, ale również w formule MMA. Nie była to jednak dla niego łatwa walka, gdyż zmierzył się z bardziej doświadczonym i sporo większym rywalem. „Ferrari” wykorzystał swoją przewagę i w każdej odsłonie sprowadzał pięściarza do parteru.

W ostatniej rundzie freak fighter opadł jednak z sił, a debiutant wykorzystał swoją szansę i odwrócił losy pojedynku. Zasypał ciosami Amadeusza, a sędzia przerwał walkę zaledwie 8 sekund przed jej zakończeniem.

Łaszczyk przypomina „Ferrariemu” o zakładzie

Przed walką zawodnicy podbili stawkę. Podczas ich cage’a do studia zadzwonił widz, który zaproponował im zakład. Początkowo nie byli przekonani, jednak szybko dogadali warunki. „Boxdel” zaproponował, aby Amaduesz postawił na szali swój pseudonim „Władca Piekieł”, natomiast Łaszczyk, jeśli zawalczy o mistrzostwo świata, wyjdzie do ringu w spodenkach z napisem „Amadeusz Ferrari”.

Ja mam lepszy pomysł. Pozbycie się Władcy Piekieł, to jest pozbycie się tożsamości. A gdybyś ty Kamil przegrał, to na walce o mistrzostwo świata na spodenkach coś w tym stylu, tutaj jak masz: „Szczurek”, to „Amadeusz Ferrari” – zaproponował włodarz FAME, a zawodnicy się zgodzili.

Sprawdź!  (VIDEO) Amadeusz zdenerwowany po obejrzeniu walki: "Ja z nim nie wygram na punkty. To jest z góry ustalone"

Freak fighter jednak nie zmienił swojej nazwy w social mediach i nadal można go wyszukać jako „Władcę Piekieł”. Pięściarz w ostatnim wywiadzie dla 6PAK w rozmowie z Marcinem Wrzoskiem postanowił przypomnieć rywalowi o zakładzie:

– Amadeusz, miałeś zmienić swoją ksywkę ten Władca Piekieł i coś ciężko ci to zmienić, więc zmieniaj to. Ja proponuję ci na Farmazeusz. Myślę, że tak będzie najlepiej. No ale zmień to, bo jeżeli zrobiłeś zakład, ja jakbyś wygrał, to miałbym na spodenkach tę twoją mordę, czy ten twój „Władca Piekieł”. Więc miej tyle jaj i kasuj to.

Źródło: YouTube

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.