FAME MMAHigh League

Norman Parke vs. Denis Załęcki lub Don Diego? Irlandczyk komentuje: „Jeśli chcą się ze mną bić, to…”

Norman Parke przygotowuje się do kolejnej walki na PRIME MMA 2: Kosmos. Irlandczyk spotka się tam z Grzegorzem Szulakowskim w formule MMA, ale potem „Stormin” ma zamiar wrócić do freak fight’ów. Podczas Q&A na Instagramie został zapytany o największe gwiazdy High League: Denisa Załęckiego oraz Mateusza „Don Diego” Kubiszyna.

Denis „Bad Boy” Załęcki vs. Mateusz „Don Diego” Kubiszyn

Popularni „Bad Boy” i „Don Diego” mieli pierwotnie spotkać się na High League 3. W wyniku zamieszek w Ergo Arenie starcie zaplanowane jako main event odwołano i zaplanowano specjalną galę: High League 3: Extra.

Tam, bez widowni i z dala od fanów Denis Załęcki i Mateusz Kubiszyn w końcu zmierzyli się ze sobą i obaj zadebiutowali w MMA. „Don Diego” wcześniej występował w walkach na gołe pięści i w przeszłości jako kickboxer, a Torunianin walczył na zasadach K-1. To właśnie „Bad Boy” obalił jako pierwszy i to już w pierwszej odsłonie. Niestety dla niego, dwie kolejne odsłony były pod dyktando Kubiszyna.

Pod koniec trzeciej rundy Załęcki chciał wdać się w mocną wymianę z mistrzem walk na gołe pięści, jednak ten cały czas się cofał i nie zamierzał bić się z „Bad Boyem” wiedząc, że wygrywa na kartach punktowych. Po walce panowie okazali sobie szacunek i mimo płomiennego konfliktu podali sobie ręce.

Sprawdź!  "Popek" o walce z Pudzianowskim: "Mam ciężkie ręce. Kucnął po moim prawym. Nie wygrałem, bo..."

Norman Parke vs. Denis Załęcki lub „Don Diego”? Irlandczyk komentuje!

Dzień przed galą High League 3: Extra późniejszy wygrany, dla którego był to debiut we freak fightach, został zapytany o największe wyzwanie, jakie widzi dla siebie w tej formule. „Don Diego” bez zawahania wymienił nazwisko irlandzkiego fightera, niegdyś związanego z UFC:

Jeżeli chodzi o freak fighty za najlepszego uważam Normana Parke’a. Ale po kolei, powoli, powoli. Na chwilę obecną nie mam z nim żadnych szans.

Również Denis Załęcki wyrażał w przeszłości chęć na starcie ze „Storminem”. Jak powiedział podczas „Rundek” przed galą High League 3:

– Wygrałem walkę, on [Norman] wygrał swoją. Spotkaliśmy się w hotelu po naszych walkach zwycięskich i powiedział mi, że za silny jestem dla niego na tamten moment i nie. Teraz pewnie by chciał.

Podczas wczorajszego Q&A na Instagramie Norman Parke został zapytany, czy byłby zainteresowany walką z „Bad Boyem” lub „Don Diego”. Obaj interesują Irlandczyka, jednak musieliby się zgodzić na jeden twardy warunek – pojedynek musiałby się odbyć na zasadach MMA.

Sprawdź!  Natan porównał Labrygę i Załęckiego! Mocne słowa o zawodnikach Clout MMA

Czy zawalczyłbyś z Denisem Załęckim?
W MMA, dlaczego nie.

Czy zmierzyłbyś się z Don Diego? Myślisz, że to twój poziom?
W MMA – czekam.

Czy zmierzyłbyś się z Denisem Załęckim w K-1?
Jeśli ci goście chcą się ze mną bić, to będą to robić na zasadach MMA.

Kursy bukmacherskie na walkę Norman Parke vs Grzegorz Szulakowski

Galę Prime Show MMA obstawisz u bukmachera eFortuna.pl! Na start przygotowano specjalny BONUS ZAKŁAD BEZ RYZYKA aż do 600 zł!

Zasady są proste. Jeżeli twój pierwszy kupon będzie zwycięski otrzymujesz wygraną, jeżeli przegrasz Fortuna zwróci Ci wkład, maksymalnie do 600 zł na konto gracza. Możesz dodać na swój kupon jakiekolwiek rozgrywki sportowe i obstawić za dowolna kwotę, a jeśli tym razem typerskie przeczucie Cię zawiedzie otrzymasz zwrot postawionej kwoty, który możesz wykorzystać na grę.

-> Gram z Fortuną! Odbieram bonus.

Kursy bukmacherskie na walkę Norman Parke vs Grzegorz Szulakowski

Sprawdź!  Parke odpowiada Szelidze! Wróci do freak fightów? "Dalej na mnie pi**oli! Nawet po wp***lu chce znowu dostać"

Źródło: Instagram

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.