High League

Łatwa wygrana na HIGH League 6? Bukmacherzy wskazali faworyta w walce Don Diego vs. Crazy!

Na HIGH League 6 dojdzie do bardzo ciekawego zestawienia. Na zasadach K-1 w małych rękawicach zmierzą się ze sobą Mateusz „Don Diego” Kubiszyn oraz Dawid „Crazy” Załęcki!

Ojciec jednej z największych gwiazd organizacji, Denisa Załęckiego, tak naprawdę znikąd pojawił się w świecie freak fightów. Zainterweniował podczas jednej z konferencji, gdy syna werbalnie atakował Alan Kwieciński. Koniec końców doszło do ich kickbokserskiego pojedynku na HIGH League 3, który bardzo szybko zwyciężył „Crazy”.

Kibice głośno domagali się jego powrotu do klatki. Ten nastąpił na grudniowej gali, gdzie Dawid Załęcki ponownie wygrał już w pierwszej odsłonie. Jego przeciwnikiem był niezwykle doświadczony Vaso Bakočević, który wytrzymał zaledwie 95 sekund. Tego wieczoru walczył też najbliższy oponent „Crazy’ego”, Mateusz Kubiszyn.

Popularny „Don Diego” zaliczył wtedy pierwszą porażkę w MMA, ale trzeba przyznać, że przyjął naprawdę spore wyzwanie. Jego oponentem był medalista igrzysk olimpijskich w zapasach i fighter KSW, Damian Janikowski. Wcześniej jednak niepokonany w GROMDZIE zawodnik pokonał na gołe pięści Vasyla Halycha i Denisa Załęckiego w debiucie na HIGH League.

Sprawdź!  "Don Diego" odpowiada na zarzuty po High League 3! "Nie stawiam siebie w roli ofiary, ale gdyby nie Denis..."

Kursy bukmacherskie na walkę „Don Diego” vs. „Crazy”

Tuż po ogłoszeniu pojedynku Kubiszyn vs. Załęcki pojawiły się też kursy bukmacherskie. Zdaniem Fortuny, „Crazy” nie ma większych szans w starciu z wielokrotnym mistrzem w kickboxingu. Panowie spotkają się w K-1, a zatem walka będzie toczona wyłącznie w stójce. To zwiastuje ogromne emocje!

Zarówno to starcie, jak i całą galę High League 6 obstawisz wyłącznie u bukmachera eFortuna.pl! Na start przygotowano dla Ciebie specjalny BONUSdarmowe 20 zł i aż TRZY ZAKŁADY BEZ RYZYKA!

Zasady są proste: jeśli twój pierwszy kupon będzie zwycięski otrzymujesz wygraną, jeżeli przegrasz Fortuna zwróci Ci wkład do 100 zł na konto gracza. Kolejny zakład bez ryzyka to kwota do 200 zł, a ostatni to aż 300 zł, które Fortuna zwróci, jeśli również okaże się nietrafiony!

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.