GROMDAThe War

Denis Załęcki uderza w federację GROMDA! „Straszą swoich zawodników wysokimi karami, a sami im nie dają walk. Komedia”

Denis Załęcki po raz kolejny uderza w GROMDĘ. Zamieścił na swoich social mediach wpis, w którym odniósł się do postawy największej polskiej organizacji walk na gołe pięści.

„Bad Boy” w przeszłości sam walczył dla GROMDY, jednak zdecydował się założyć własną federacją The War oraz wkroczyć w świat freak fightów. W pewny momencie pomiędzy Załęckim a szefem GROMDY Mariuszem Grabowskim doszło nawet do konfliktu.

Denis Załęcki uderza w GROMDĘ

Teraz ponownie pojawiły się problemy. W następną sobotę 8 października ma odbyć się czwarta edycja gali The War, jednak Denis nadal szuka zawodników, którzy chcieliby wziąć udział w turnieju. Tym razem nie będą to walki na gołe pięści, a starcia w piąstkówkach.

Do zwycięzcy zawodów trafi nagroda w wysokości 50 tysięcy złotych. Jak się okazuje, zawodnicy GROMDY chcieliby zawalczyć również w The War, jednak organizacja im to uniemożliwia. Nie jest to pierwszy raz, kiedy mówi się o tym, że GROMDA nie daje swoim fighterom szansy na walki i zarobienie pieniędzy.

„Bad Boy” na swoim Instagramie zdradził, że GROMDA straszy zawodników wysokimi karami finansowymi:

Sprawdź!  Najman komentuje odejście Borka z GROMDY: "Was już do reszty popi***liło? Czy ty myślisz, że..."

Siema. Potrzebuje ciężkiego w miarę zawodnika do turnieju The War, który odbędzie się ósmego października (50 k zwycięzca). Tym razem walki odbędą się w piąstkówkach. Niestety federacja wiążąca koniec końcem tzn. GROMD*. Straszy zawodników swoich wysokimi karami, jeśli wezmą udział… Sami im walk nie dają, a upierdal**ą zarobek swoim zawodnikom… komedia. PS. Proszę, by odpisywali mi tylko chętni zawodnicy do turnieju, bo mam za duży spam wiadomości. Pozdro.

Źródło: Instagram

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.