The War

Denis Załęcki po awanturze przed The War 2: „Hotele musiałem pozmieniać, bo kur*a…”

Już dzisiaj gala The War 2, na której zobaczymy emocjonujące pojedynki na gołe pięści, w tym turnieje 1vs1 i starcia trzyosobowych ekip.

O godzinie 20:00 rozpocznie się druga edycja The War. W tradycyjnym turnieju, gdzie fighterzy walczą 1vs1 główna nagroda wynosi 50 tysięcy złotych. Natomiast w starciach 3vs3, ekipy zawalczą o 150 tysięcy. Tym razem, żeby walki były jeszcze bardziej widowiskowe, organizacja zmieniła zasady i zlikwidowała starcie w parterze.

Wczoraj odbyło się oficjalne losowanie par turniejowych. Doszło także do kilku awantur. Między innymi Gladiatorzy starli się z Demonami oraz Kornik Młodym Glebą. Co ciekawe, podczas próby przed ceremonią miały miejsce inne konfrontacje, po których organizator, Denis Załęcki musiał zmienić zawodnikom hotele, żeby nie doszło do bójki jeszcze przed galą The War 2.

Wszystkie informacje dotyczące zakupu PPV wraz z ceną pakietów znajdziesz tutaj – The War 2 – Gdzie oglądać? Transmisja gali online PPV

 Hotele musiałem pozmieniać, bo kurwa grubo się działo. Tak samo z dziewczynami i chłopakami z Torunia. Z „Gladiatorami” też się spięli, wcześniej na próbie ważenia też się spięli. Poprosiłem ich, żeby z kulturą się zachowali, tutaj w Toruniu są, żeby nie robili przypału. Uszanowali to, normalnie się zachowali bez spiny, ale na tej próbie grubo, mała awantura, także na pewno będą się napierdalać do ostatniej kropli krwi – przyznał w rozmowie z portalem mma.pl.

Sprawdź!  Norman Parke w federacji The War? Denis komentuje: "Mogę zrobić walkę z Matrixem. Parke to jest obs**aniec, nie ma podjazdu"

– Co do dziewczyn, nie wiem, które wygrają, wszystkie mają jajca. Też było prawie starce przed tym wszystkim. Musiałem dziewczynom hotel pozmieniać, bo by się pozabijały tam – dodał.

Źródło: YouTube

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.