The War

Denis Załęcki o walce kobiet na The War 2: „Wszystkie mają to coś. Było prawie starcie, musiałem…”

Już tylko kilka godzin dzieli nas od drugiej edycji gali The War, na której dojdzie między innymi do ciekawego pojedynku kobiet.

O godzinie 20:00 startuje wydarzenie The War 2. Jednego wieczoru zobaczymy dwa turnieje 1vs1 o 50 tysięcy złotych oraz 3vs3 o 150 tysięcy złotych. Ponadto czekają nas emocjonujące superfighty. Duże wyzwanie ma przed sobą Trevis, który na The War 2 stoczy pojedynek 1 na 1 oraz 3 na 3.

Na The War 2 będzie miał miejsce także historyczny pojedynek. Będziemy świadkami walki kobiet, które zmierzą się w trzyosobowych składach. Drużyna Bad Girls stanie do walki z rywalkami, które tworzą ekipę Devils.

GDZIE OGLĄDAĆ GALĘ THE WAR 2?

Dostęp do gali The War 2 można uzyskać jedynie po wykupieniu płatnej subskrypcji PPV. Wszystkie informacje dotyczące zakupu PPV wraz z ceną pakietów znajdziesz tutaj – The War 2 – Gdzie oglądać? Transmisja gali online PPV

WYKUP DOSTĘP -> TUTAJ

W skład pierwszej z drużyn wchodzą Agnieszka Błażewicz, Weronika Mokrzycka i Roksana Kalińska. Dwie pierwsze zawodniczki mają za sobą doświadczenie nie tylko sportowe, ale także bójki stoczone na ulicy. Inaczej pod tym względem wygląda u ich przeciwniczek.

Sprawdź!  (VIDEO) Devils wygrywają historyczny pojedynek na gołe pięści! Bad Girls załamane po porażce

Magda Iracka, Oliwia Kota-Dąbrowska i Agata Krawczyńska, które tworzą Devils, dotychczas nigdy nie stoczyły prawdziwej walki. Są jednak mocno zmotywowane i pewne siebie.

Organizator Denis Załęcki w rozmowie z portalem mma.pl przyznał, że pomiędzy ekipami kobiet doszło nawet do starcia. W takiej sytuacji fighterki musiały zmienić hotele, aby zapobiec walce jeszcze przed galą The War 2.

Co do dziewczyn, wszystkie mają to coś. Wszystkie mają jajca. Też było prawie starcie przed tym wszystkim. Musiałem dziewczynom hotel pozamieniać, bo by się ku*wa pozabijały tam.

Źródło: YouTube

Sprawdź!  (VIDEO) Polak zawalczył w podziemnym fight-clubie i pokonał chuligana z Madrytu! Teraz zadebiutuje w The War!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *