High League

Denis Załęcki ostro o Don Kasjo! „Koniec końców będzie płakać. Ta zniewaga…”

Już w przyszłym tygodniu odbędzie się gala HIGH League 6, na której Denis Załęcki zmierzy się w boksie z Pawłem Tyburskim. W ostatnim czasie więcej się jednak mówi o medialnym konflikcie „Bad Boya” z „Don Kasjo”.

Już 18 marca w katowickim Spodku kolejne wielkie freakowe wydarzenie. Na HIGH League 6 wystąpią obaj Załęccy. Denis w małych rękawicach na zasadach boksu zmierzy się z uznawanym za najlepszego freak fightera „Tyborim”. Dawid zaś stoczy kolejny bój w K-1, a naprzeciwko stanie dawny rywal jego syna – „Don Diego”.

Gdzie oglądać High League? Transmisje na żywo odbywają się tylko i wyłącznie w systemie PAY-PER-VIEW, którą znaleźć można pod linkiem: https://highlive.tv/

Denis Załęcki znów ostro o Don Kasjo!

Na jednym z wcześniejszych programów z udziałem młodego Załęckiego skontaktowano się z Kasjuszem Życińskim, który od dawna toczy medialną wojnę z Denisem. Popularny „Don Kasjo” mówił o ewentualnym pojedynku stawiając warunek: „Bad Boy” musiałby najpierw zbić wagę, inaczej starcie musiałoby odbyć się w dużych rękawicach bokserskich. Torunianin odpowiedział, że słowa Kasjusza były zbyt poważne i na pewno mu nie odpuści.

Sprawdź!  Borek typuje starcie Kubiszyn vs Janikowski na High League 5: "Pamiętam, jak ciężko padł po technice kickbokserskiej. Musi być czujny"

W tej sprawie wypowiedział się między innymi Marcin Bandel, który stwierdził ostatnim wywiadzie, że on sam na miejscu wyjaśniłby to właśnie w cztery oczy. Identycznego zdania jest też starszy z Załęckich, o czym opowiedział w rozmowie z Fansportu TV.

Toruński „Bad Boy” zorganizował małą sesję Q&A na swoim Instagramie. Jeden z fanów zapytał, czy freak fightera nie śmieszy to, jak Don Kasjo jest przekonany o swojej wyższości w każdej płaszczyźnie? Denis nie omieszkał wbić szpilki w medialnego wroga zaznaczając jednak, że spotka go za to kara:

– Każdy już chyba wie, że to jest zwykła, prująca się niegroźna „dziewczynka”. A koniec końców będzie płakać. „Ta zniewaga krwi wymaga” – zakończył popularnym powiedzeniem Załęcki.

Kursy bukmacherskie na walkę Załęcki vs. Tyburski

Całą galę High League 6 obstawisz wyłącznie u bukmachera eFortuna.pl! Na start przygotowano dla Ciebie specjalny BONUSdarmowe 20 zł i aż TRZY ZAKŁADY BEZ RYZYKA!

Zasady są proste: jeśli twój pierwszy kupon będzie zwycięski otrzymujesz wygraną, jeżeli przegrasz Fortuna zwróci Ci wkład do 100 zł na konto gracza. Kolejny zakład bez ryzyka to kwota do 200 zł, a ostatni to aż 300 zł, które Fortuna zwróci, jeśli również okaże się nietrafiony!

Sprawdź!  Denis reaguje na słowa Wielkiego Bu! "Skończ gadać o takich sprawach publicznie. Ulica weryfikuje i..."

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.