High League

(VIDEO) Karwat szczerze przed walką z Labrygą: „Jak oceniam stójkę? Tak jak swoją fryzurę”

Już 18 marca odbędzie się emocjonująca gala High League 6, podczas której do klatki freakowej federacji powróci Konrad Karwat.

Dla byłego strongmana będzie to trzeci pojedynek i jednocześnie największe wyzwanie w MMA. W debiucie przed czasem pokonał „Tarzana”, następnie szybko rozprawił się z Radosławem Słodkiewiczem, a teraz zawalczy z Denisem Labrygą.

Karwat szczerze przed galą High League 6

Kibice nie mają wątpliwości, jak będzie wyglądać starcie. Labryga to stójkowicz i z całą pewnością w tej płaszczyźnie zamierza rozstrzygnąć pojedynek. Natomiast Karwat jak sam przyznał, będzie próbował sprowadzać rywala do parteru.

W ostatnim wywiadzie dla fansportu.pl wypowiedział się na temat walki. Został zapytany m.in. o swoją stójkę i udzielił zabawnej odpowiedzi, jednocześnie dając do zrozumienia, że nie jest to jego najmocniejsza strona:

– Dobrze, że wyszła ta walka. Zobaczymy, gdzie postępy zrobiłem, gdzie nie zrobiłem. Tutaj nie będzie zaskoczenia. Będę próbował sprowadzać, a on będzie to bronić. On będzie chciał boksować, ja będę chciał przewracać. Chyba że zaskoczymy czymś.

– Jak ja oceniam swoją stójkę? Tak jak swoją fryzurę, nie za wiele. Nie za wiele da się tutaj zrobić. To samo mam ze stójką. Wydaje mi się, że postęp zrobiłem, ale czy to postęp na miarę Denisa Labrygi? Tego nie wiem.

Kursy bukmacherskie na walkę Labryga vs. Karwat

Wszystkie walki High League 6 obstawisz wyłącznie u bukmachera eFortuna.pl. Już za samą rejestrację (która zajmuje jedynie 30 sekund!) otrzymujesz darmowe 20 zł, specjalny BONUS i nie jeden, a aż TRZY ZAKŁADY BEZ RYZYKA!

Sprawdź!  (VIDEO) Mirosław Okniński STARŁ SIĘ z Arturem Szpilką. "Kibice się mocno zdziwią!"

Zasady wykorzystania są niezwykle proste. Jeżeli twój pierwszy kupon będzie zwycięski otrzymujesz wygraną, jeżeli przegrasz Fortuna zwróci Ci wkład do 100 zł na konto gracza. Kolejny zakład bez ryzyka to kwota do 200 zł, a ostatni to aż 300 zł, które Fortuna zwróci, jeśli również okaże się nietrafiony!

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.