High League

„Różal” wysłał wiadomość Załęckiemu przed walką z Kwiecińskim! „Denis, jak ty to w ogóle…”

Już dzisiaj zostanie rozstrzygnięty głośny konflikt pomiędzy Denisem Załęckim i Alanem Kwiecińskim. Zawodnicy zmierzą się na gali High League 2.

W piątek odbyło się oficjalne ważenie i face to face przed walką w krakowskiej Tauron Arenie. Denisowi po raz kolejny puściły nerwy i uderzył swojego przeciwnika, tym razem łokciem. Na scenie doszło do wielkiej awantury i zawodników rozdzielili ochroniarze.

Denis Załęcki, który po wszystkim rozmawiał z Mateuszem Kaniowskim, przyznał, że reaguje w taki sposób ze względu na zachowanie przeciwnika. Według „Bad Boya” Alan używa słów, których nie powinien wypowiadać i być może do końca nie rozumie ich znaczenia.

-> Oglądaj High League 2 na żywo

Dostęp do gali High League 2 wykupisz tutaj. W walce wieczoru zobaczymy pojedynek Michała „Owca WK” Owczarzaka i Jarosława „pashaBiceps” Jarząbkowskiego.

Pojedynek, który budzi największe emocje to hitowe zestawienie Alana Kwiecińskiego z Denisem „Bad Boyem” Załęckim! Tego nie można przegapić!

Oglądaj na żywo i wykup swój dostęp tutaj!

Fighter przyznał, że dostał nawet wiadomość od Marcina Różalskiego, który już kilkukrotnie w ostrych słowach wypowiadał się o Alanie Kwiecińskim.

Sprawdź!  Borek typuje starcie Kubiszyn vs Janikowski na High League 5: "Pamiętam, jak ciężko padł po technice kickbokserskiej. Musi być czujny"

– Nie ogarnia niektórych słów, obraża mnie, no słuchaj, ja sobie na takie coś nie pozwolę. Niech się cieszy, że nie zrobiłem mu krzywdy jeszcze przed tą walką. Za takie gadki to w ogóle nie powinno mieć miejsca. „Różal” mi się nagrywał ostatnio, że: „Denis, jak ty to w ogóle wytrzymujesz? On cię tak obraża, a tym u nawet nic nie zrobiłeś jeszcze”. On naprawdę używa sformułowań, których nie powinien używać. Naprawdę gość nie trzyma języka za zębami.

Sprawdź wywiady z Denisem Załęckim i Alanem Kwiecińskim:

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.