FEN

(VIDEO) Wielki Bu błyskawicznie pokonuje Nikolę Milanovicia! Nokautuje w pierwszej rundzie na FEN 45!

Na trwającej właśnie gali FEN 45 doszło do starcia bez limitu wagowego. Patryk Masiak, znany jako „Wielki Bu” spotkał się z wielokrotnym medalistą w judo, Nikolą Milanoviciem.

Dla Gdańszczanina było to pierwsze starcie w formule MMA. Wcześniej pojawił się w bokserskim ringu podczas Rocky Boxing Night, gdzie zremisował z Pawłem „Hose” Strykowskim, znanym między innymi z walk na gołe pięści w GROMDZIE. Występ „Wielkiego Bu” w sportowej organizacji miał być wstępem do jego kariery. Już za kilka miesięcy powinien on się zmierzyć z Denisem Załęckim.

Najpierw jednak faworyzowany przez bukmacherów Masiak musiał pokonać Nikolę Milanovicia. Serba wielu kibiców kojarzy przede wszystkim z roli ochroniarza na galach freakowych. Nie można jednak zapomnieć o jego ogromnym doświadczeniu w judo, jak i jednej walce w MMA. Nikola na zaledwie kilka godzin przed jednym z wydarzeń zdecydował się wystąpić w main evencie gali KSW przeciwko Mariuszowi Pudzianowskiemu! Milanović przegrał przez TKO w 70 sekund.

„Wielki Bu” vs. Nikola Milanović – RELACJA

RUNDA 1

Patryk Masiak, czyli „Wielki Bu” od początku ruszył z ciosami na rywala. Nikola Milanović cofnął się pod siatkę, uciekając przed pięściami rywala. Po chwili zawodnicy na środku klatki wymienili lowkicki i „Wielki Bu” ponownie wystrzelił serią ciosów. Przy siatce ustrzelił Nikolę mocnym prawym, po którym ochroniarz FAME wylądował na deskach, a sędzia przerwał pojedynek.

Sprawdź!  [WIDEO] Rozdano bonusy po FEN 35. Kowalski z Filipczakiem nagrodzeni za walkę wieczoru

Oficjalny wynik: Zwycięstwo Patryka „Wielkiego Bu” Masiaka w pierwszej rundzie przez TKO

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.