High League

Denis Załęcki odpowiada narzeczonej Artura Szpilki: „To było bardzo niemiłe. Nie powinna wtrącać się w nasze sprawy i mnie oceniać”

Już jutro dojdzie do wyczekiwanej przez kibiców walki pomiędzy Denisem Załęckim i Arturem Szpilką. Pojedynek bez wątpienia dostarczy ogromnych emocji.

Dla obu zawodników będzie to drugi pojedynek na zasadach MMA. Niestety żaden z nich nie jest w pełni zdrowy i mają pewne urazy i kontuzje. Znacznie gorzej jest w przypadku „Bad Boy’a”, który ma zerwane więzadła. Z powodu tej kontuzji doszło pomiędzy zawodnikami do mocnej dyskusji.

-> Wykup dostęp PPV High League 4!

Denis odpowiada „Kamiszce”

Denis z powodu kontuzji chciał wyjść do klatki jako drugi, jednak Szpilka nie zamierzał mu ustępować i nie mogli dojść do porozumienia. Głos w całej sprawie zabrała także Kamila Wybrańczyk znana jako „Kamiszka”, która jest narzeczoną „Szpili”. W krytyczny sposób wypowiedziała się na temat Załęckiego:

– Widzę tylko jednego gwiazdora i nie jest nim Artur. (…) Co ma kontuzja do wyjścia do ringu? Przecież leki przeciwbólowe nie działają 3 minut, Artur też ma kontuzje i nie płacze i nie mówi o tym na każdej konfie… To się nazywa słabe poddymianie. Reguły, zasady i kontrakt są już dawno podpisane i wszystko ustalone i to jest koniec tematu, nara – takie komentarze zamieściła pod jednym z postów na Instagramie.

Sprawdź!  (VIDEO) Denis Załęcki o szacunku po walce: "Zeszły ze mnie emocje. Już mnie śmieszył ten konflikt"

Teraz w ostatnim wywiadzie dla fansportu.pl do jej wypowiedzi odniósł się Denis, który przyznał, że nie były to miłe komentarze i uważa, iż „Kamiszka” nie powinna wtrącać się w jego walkę z Arturem:

– Mnóstwo ludzi pisało, czy coś z tym zrobię. Nie, nic z tym nie zrobię z szacunku do Artura. Nie będę się wypowiadał na temat jego kobiety. Mogę powiedzieć, że to bardzo niesmaczne, niemiłe i nie wiem, czy to powiedział głos Artura, tylko po prostu ona to powiedziała, a nie on mi. Jeśli ma problem do mnie, to niech mi powie.

– Kobieta nie powinna się wtrącać w nasze sprawy i w taki sposób mnie oceniać. Z drugiej strony Artur zarzucał mi, że ja powinienem trenera ogarnąć. A to jest mi obca osoba. To jest tylko trener, więc co ja mam ogarniać, co on gada. A to jest jego kobieta.

– Jakbym miał kobietę, to moja kobieta by się w taki sposób nie odezwała, no bo kurwa zna swoje miejsce i nie wtrąca się w koleżeństwo. No jak to wygląda? Trochę słabo to wygląda. Z szacunku do Artur nie będę się wypowiadał. Niefajnie się poczułem.

Sprawdź wywiady z zawodnikami High League:

Sprawdź!  High League 3 PPV - cena, jak wykupić PPV? Gdzie oglądać transmisję na żywo?

Kursy bukmacherskie na walkę Artur Szpilka vs. Denis Załęcki

Galę HIGH League obstawisz wyłącznie u bukmachera eFortuna.pl! Na start przygotowano specjalny BONUS ZAKŁAD BEZ RYZYKA aż do 600 zł!

Zasady są proste. Jeżeli twój pierwszy kupon będzie zwycięski otrzymujesz wygraną, jeżeli przegrasz Fortuna zwróci Ci wkład, maksymalnie do 600 zł na konto gracza. Możesz dodać na swój kupon jakiekolwiek rozgrywki sportowe i obstawić za dowolna kwotę, a jeśli tym razem typerskie przeczucie Cię zawiedzie otrzymasz zwrot postawionej kwoty, który możesz wykorzystać na grę.

-> Gram z Fortuną! Odbieram bonus

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.