The War

Aras o walkach 3vs3 na The War 2: „Trzech na trzech to jest jeszcze większa loteria niż solówki”

Już dzisiaj o 20:00 rozpocznie się gala The War 2, na której odbędą się dwa turnieje na gołe pięści oraz dodatkowe pojedynki, w tym historyczne starcie kobiet.

Jednym z zawodników biorących udział w turnieju 1vs1 jest Arek Dembiński. Aras zadebiutował na pierwszej gali i w ćwierćfinale efektownie znokautował Dawida Skowrońskiego. W kolejnym pojedynku zmierzył się z Adamem Biegańskim, jednak został poddany przez Vikinga, który wygrał cały turniej.

Tym razem organizacja zmieniła zasady i zlikwidowała parter, nie dojdzie więc do podobnej sytuacji, a pojedynku będą bardziej widowiskowe, gdyż zawodnicy w całości mogą skupić się na stójce, nie obawiając się o ewentualną walkę w parterze.

GDZIE OGLĄDAĆ GALĘ THE WAR 2?

Dostęp do gali The War 2 można uzyskać jedynie po wykupieniu płatnej subskrypcji PPV. Wszystkie informacje dotyczące zakupu PPV wraz z ceną pakietów znajdziesz tutaj – The War 2 – Gdzie oglądać? Transmisja gali online PPV

WYKUP DOSTĘP -> TUTAJ

Według wielu Aras jest faworytem całego turnieju. W rozmowie z portalem mma.pl przyznał, że przez ostatni czas całkowicie poświęcił się treningom, a na miasto wychodzi jedynie coś zjeść:

Sprawdź!  Denis Załęcki po awanturze przed The War 2: "Hotele musiałem pozmieniać, bo kur*a..."

– Czasem wyjdę na miasto tylko zjeść, a teraz ciągle się przygotowuję, nie chcę wypaść z tego rytmu. Ciągle śpię, wolę się wyspać, bo za dnia jest słabsza regeneracja. Wrócisz nad ranem, pośpisz cztery godziny i idziesz na trening. Ostatnio wróciłem z Chorwacji, pospałem trzy godziny, poszedłem na trening i czułem zmęczenie. Niepotrzebne to było.

Zapytany o pojedynki innych kibiców Elany Toruń przyznał, że w takich walkach dużo zależy od szczęścia, gdyż starcia są bardzo chaotyczne:

– Zobaczymy, trzech na trzech to jeszcze większa loteria niż solówki, bo tu lucky punch, a tam chaotycznie to będzie wyglądał.

Źródło: YouTube

Sprawdź!  (VIDEO) Devils wygrywają historyczny pojedynek na gołe pięści! Bad Girls załamane po porażce

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *