High League

Denis Załęcki o potencjalnej porażce z Kwiecińskim: „Nie przeżyłbym tego. Normalnie zdejmuję rękawice i…”

Już 5 lutego na gali High League 2 zostanie wyjaśniony głośny konflikt. Denis Załęcki w końcu będzie miał możliwość zmierzyć się z Alanem Kwiecińskim.

Pomiędzy zawodnikami jest naprawdę sporo złej krwi. Od kilku miesięcy toczą oni wojnę w social mediach i co jakiś czas atakują siebie nawzajem. Organizacja High League postanowiła zestawić fighterów, którzy na najbliższej gali zmierzą się ze sobą w formule K-1, jednak niestety w dużych rękawicach.

W środę odbyła się program „Rundki”, w których udział wzięli obaj zawodnicy. Padło wiele ostrych słów i doszło nawet do awantury, a ochrona musiała powstrzymać Denisa Załęckiego, który rzucił się za Alanem Kwiecińskim.

Bad Boy” był gotowy w każdej chwili wyjść do bójki ze swoim przeciwnikiem. Podczas face-to-face nie wytrzymał i wymierzył mu mocnego liścia. Ochrona wkroczyła pomiędzy zawodników, jednak miała duże trudności z utrzymaniem Załęckiego.

Po programie zawodnik rozmawiał z Mateuszem Kaniowskim. W wywiadzie został zapytany o ewentualną porażkę. Przyznał, że jest to sport i wszystko może się wydarzyć. Załęcki jest tak bardzo negatywnie nastawiony do swojego rywala, że jeśli poniesie porażkę, nie zamierza odpuszczać nawet po zakończonym pojedynku.

Sprawdź!  HIGH League 2 PPV - jak wykupić PPV? Gdzie oglądać? Transmisja PPV i stream online

– Gdyby on tę walkę wygrał, to by się cieszył, jakby sztabkę złota wygrał. Wiesz, co on będzie robił w Internecie? Dlatego jakby była taka możliwość, takie czegoś nawet nie będzie, ale jakbym przegrał, to zdejmuję rękawice i normalnie go rozpie**alam po. No bo ku*wa nie przeżyłbym tego, jakbym miał z nim przegrać.

Galę High League 2, na której zostanie wyjaśniony głośny konflikt, obejrzysz jedynie w pay-per-view. Dostęp PPV kosztuje od 27,99 zł za wariant „BASIC” oraz 32,99 zł za wariant „PREMIUM„.

-> OGLĄDAJ NA ŻYWO – HIGH LEAGUE 2 PPV

Źródło: YouTube Mateusz Kaniowski

Sprawdź!  Denis Załęcki ostro o zachowaniu Kwiecińskiego! "Jakby we mnie tak rzucił gumą na kamerach, to bym..."

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.