High League

Denis Załęcki o potencjalnej porażce z Kwiecińskim: „Nie przeżyłbym tego. Normalnie zdejmuję rękawice i…”

Już 5 lutego na gali High League 2 zostanie wyjaśniony głośny konflikt. Denis Załęcki w końcu będzie miał możliwość zmierzyć się z Alanem Kwiecińskim.

Pomiędzy zawodnikami jest naprawdę sporo złej krwi. Od kilku miesięcy toczą oni wojnę w social mediach i co jakiś czas atakują siebie nawzajem. Organizacja High League postanowiła zestawić fighterów, którzy na najbliższej gali zmierzą się ze sobą w formule K-1, jednak niestety w dużych rękawicach.

W środę odbyła się program „Rundki”, w których udział wzięli obaj zawodnicy. Padło wiele ostrych słów i doszło nawet do awantury, a ochrona musiała powstrzymać Denisa Załęckiego, który rzucił się za Alanem Kwiecińskim.

Bad Boy” był gotowy w każdej chwili wyjść do bójki ze swoim przeciwnikiem. Podczas face-to-face nie wytrzymał i wymierzył mu mocnego liścia. Ochrona wkroczyła pomiędzy zawodników, jednak miała duże trudności z utrzymaniem Załęckiego.

Po programie zawodnik rozmawiał z Mateuszem Kaniowskim. W wywiadzie został zapytany o ewentualną porażkę. Przyznał, że jest to sport i wszystko może się wydarzyć. Załęcki jest tak bardzo negatywnie nastawiony do swojego rywala, że jeśli poniesie porażkę, nie zamierza odpuszczać nawet po zakończonym pojedynku.

Sprawdź!  Alberto o najbardziej zapamiętanej bójce: "2vs2 z bratem na innych braci. Szybko poskładał swojego, a ja..."

– Gdyby on tę walkę wygrał, to by się cieszył, jakby sztabkę złota wygrał. Wiesz, co on będzie robił w Internecie? Dlatego jakby była taka możliwość, takie czegoś nawet nie będzie, ale jakbym przegrał, to zdejmuję rękawice i normalnie go rozpie**alam po. No bo ku*wa nie przeżyłbym tego, jakbym miał z nim przegrać.

Galę High League 2, na której zostanie wyjaśniony głośny konflikt, obejrzysz jedynie w pay-per-view. Dostęp PPV kosztuje od 27,99 zł za wariant „BASIC” oraz 32,99 zł za wariant „PREMIUM„.

-> OGLĄDAJ NA ŻYWO – HIGH LEAGUE 2 PPV

Źródło: YouTube Mateusz Kaniowski

Sprawdź!  Szpilka o prawdziwym obliczu hejterów: "To jest właśnie życie. Ci, którzy hejtują, na ulicy zaczepiają, żeby..."

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.