High League

Sarara wskazał faworyta w walce Szpilka vs Załęcki: „Jest bardzo precyzyjny, bije mocno. Wystarczy obcierka i może nie ustać”

Tomasz Sarara w ostatnim wywiadzie wytypował pojedynek Artura Szpilki z Denisem Załęckim, do którego dojdzie na gali High League 4.

Już 17 września „Szpila” i „Bad Boy” stoczą swoje drugie walki w formule MMA. Tym razem nie będzie to starcie typowo sportowe, ani freakowe. Zawodnicy bowiem zawalczą na dystansie trzech rund po cztery minuty.

Według bukmacherów, będzie to wyrównane starcie i nie byli oni w stanie wskazać faworyta. Natomiast jeśli chodzi o Internautów, zaraz po ogłoszeniu walki skazali Szpilkę na porażkę.

Sarara typuje walkę Szpilka vs Załęcki

O nadchodzące zestawienie został zapytany także Tomasz Sarara, który rozmawiał z kanałem MMA-Bądź na bieżąco. W przeciwieństwie do kibiców zawodnik KSW jako faworyta wskazał byłego pięściarza. Stwierdził, że jest on niedoceniany, mimo że doszedł do walki o mistrzostwo świata.

– W pierwszej kolejności, jak zobaczyłem to zestawienie, to powiedziałem: „Nie no, Artek robi to bez problemu”. Nadal mam go za faworyta. Faktycznie zobaczymy na ile… To jest tak, starcie bardzo dobrego, świetnego boksera, ja cały czas o Artku mam taką opinię. To jest porażka, że ludzie mówią a średni bokser, czy nadmuchana gwiazda. On swoimi umiejętnościami doszedł do walki o pas mistrza świata z Deontay Wilderem.

Sarara porównał zawodników i uznał, że będzie to pojedynek średniego kickboxera, jakim jest Denis z bardzo dobrym bokserem, czyli Szpilką. W tym zestawieniu widzi więc przewagę pięściarza z Wieliczki oraz podkreśla, że „Bad Boy” może nie wytrzymać ciosów Artura, które są bardzo mocne i precyzyjne.

Sprawdź!  Życiński o debiucie Szpilki w MMA: "Musiał coś wygrać, żeby dostać walkę z królem. Zleję go w jego dyscyplinie"

– (…) No i kontra średni kickboxer, średnio-dobry, bo nie można go nazwać bardzo dobrym, fenomenalnym. Ja przed walkami na gołe pięści nie słyszałem o Denisie jako zawodniku, nie przebił się do kadry narodowej, nie był jakimś znaczącym zawodnikiem. Śmiało możemy powiedzieć, że to średni kickboxer. Zestawienie średniego kickboxera z bardzo dobrym bokserem w formule MMA. Nadal mam Artka za faworyta, ale ciekawy jestem, jaką dobierze strategię Denis.

– (…) Umówmy się, to jest walka w małych rękawicach, Artek jest bardzo precyzyjny, bije bardzo mocno, silne łapy. To nie musi być czysty cios, wystarczy obcierka w tej rękawicy i Denis może tego nie ustać, a jest na pewno bardziej dziurawy w obronie. Artur to jest mańkut. Kluczem do zwycięstwa będą kopnięcia, jeśli chodzi o Denisa.

Kursy bukmacherskie na walkę Artur Szpilka vs Denis Załęcki

Galę HIGH League obstawisz wyłącznie u bukmachera eFortuna.pl! Na start przygotowano specjalny BONUS ZAKŁAD BEZ RYZYKA aż do 600 zł!

Zasady są proste. Jeżeli twój pierwszy kupon będzie zwycięski otrzymujesz wygraną, jeżeli przegrasz Fortuna zwróci Ci wkład, maksymalnie do 600 zł na konto gracza. Możesz dodać na swój kupon jakiekolwiek rozgrywki sportowe i obstawić za dowolna kwotę, a jeśli tym razem typerskie przeczucie Cię zawiedzie otrzymasz zwrot postawionej kwoty, który możesz wykorzystać na grę.

Sprawdź!  High League 4 - Transmisja PPV. Cena, ile kosztuje PPV? Gdzie oglądać na żywo High League 4? Karta walk, stream online PPV.

-> Gram z Fortuną! Odbieram bonus

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.