High League

Denis bez szans z Życińskim? Wielki Bu komentuje: „Nie utrzyma się 15 sekund w ringu. Nie ma po co tam iść”

„Wielki Bu” zabrał głos w sprawie potencjalnej walki Kasjusza Życińskiego z Denisem Załęckim. Nie ma wątpliwości, kto zwyciężyłby taki pojedynek.

„Bad Boy” to freak fighter, który zawsze wywoływał sporo kontrowersji i w krótkim czasie zyskał duża popularność. Ma na koncie m.in. głośny konflikt z Mateuszem Kubiszynem czy Alanem Kwiecińskim oraz pojedynek z Arturem Szpilką. Po ostatnim występie spłynęła jednak na niego lawina krytyki i stracił wielu kibiców.

„Wielki Bu” o walce Denis vs „Don Kasjo”

Po dyskwalifikacji poniósł porażkę w starciu z Pawłem Tyburskim, a dodatkowo odnowiła się jego kontuzja nogi. Z tego względu będzie musiał zmienić swoje plany i na pewno w najbliższym czasie nie dojdzie do kilku ciekawych zestawień.

Mówiło się m.in. o jego walce z Danielem Omielańczukiem, Denisem Labrygą czy „Don Kasjo”. Głos w sprawie ostatniego ze starć zabrał „Wielki Bu”, który również miał zmierzyć się z „Bad Boyem”.

W rozmowie z TVreklama stwierdził, że w boksie zawodnik z Torunia nie miałby po prostu szans. Zdradził, że sam miał okazję sparować z Kasjuszem Życińskim i wie, na co stać zawodnika federacji Prime Show MMA:

Sprawdź!  The War powraca! Denis Załęcki zapowiada kolejną galę

– W boksie to Denis nawet nie ma po co tam iść. Jak Denis nie utrzyma się 15 sekund w ringu, później 15 jeszcze udawać, że oddycha, później kopać. Kasjusz przechodzi cztery rundy i w czwartej będzie się rozkręcał. Ja z nim sparowałem czasami i to nie jest taki laik. Jest obity boksersko, wiadomo, w MMA byłoby różnie, chociaż Kasjusz uważa inaczej. Jest naprawdę dobry i wydaje mi się, że może dostawać ciężkich przeciwników, bo we freakach jest w stanie wszystkich obić.

Źródło: YouTube

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.