High League

Denis Załęcki ostro odpowiada „Alanikowi”! „Ku***o bez honoru! Powinieneś jako pierwszy stać w kolejce!”

Alan „Alanik” Kwieciński nadal nie wpłacił pieniędzy, które miał przekazać na cele charytatywne. Na zachowanie zawodnika odpowiedział dawny rywal, Denis Załęcki.

Przed ostatnią galą High League 3 wywiązała się dyskusja pomiędzy Alanem Kwiecińskim, a Dawidem Załęckim na temat dopingu. Ojciec Denisa zapewniał, że nie korzysta z żadnych niedozwolonych substancji i może to udowodnić. Co więcej, „Crazy” założył się z „Alanikiem” o 10 tysięcy złotych!

– Jeżeli postawisz 10 koła ze swojej wypłaty i się teraz założysz, to ci udowodnię, że nie biorę żadnych specyfików. Zrobię badania na kamerach High League. Możemy się umówić jutro rano. High League zasponsoruje badania, przyślą lekarza, zrobią badania, jak przegrasz, dychę wpłacasz na biednie dzieci.

Pomimo opublikowanych przez Załęckiego wyników, Alan Kwieciński nadal nie wpłacił żadnych pieniędzy na cel charytatywny. Jak zaznaczał na swoim Instastory, wszystkiemu wininen jest rywal:

Oczywiście zachowałem się honorowo. Dawidek nie do końca zachował się honorowo, bo nie zrobił wszystkich badań.

– Ja zachowam się honorowo, wpłacę pieniążki na wybrany cel charytatywny… wybrany przeze mnie. Nie to, co on tam se wybierze.

Denis Załęcki odpowiada „Alanikowi”!

Dawid Załęcki opublikował w sieci wideo z kolejnych badań, tym razem na hormon wzrostu. „Crazy” dodał również kilka słów do niedawnego przeciwnika z High League 3:

Sprawdź!  (VIDEO) "pashaBiceps" zaskakuje szybkością przed debiutem na High League 2! Jest nagranie z treningu na tarczach

– To co, Alan Kwieciński dotrzymasz słowa? Szybko sobie znalazłeś wymówkę, by nie pomóc osobom, które tego potrzebują. (…) Od razu po walce udałem się na dodatkowe badania. Skończ już wymyślać i czekam na potwierdzenie wpłaty na kwotę 10.000 zł dla Hospicjum Nadzieja w Toruniu.

Na słowa Kwiecińskiego zareagował również jego przeciwnik z gali High League 2, Denis Załęcki. Popularny „Bad Boy” i założyciel federacji The War opublikował na Instastory wpis z ostrymi słowami skierowanymi do „Alanika”:

Alan ZŁOTÓWO! Przelej 10k na hospicjum dziecięce w Toruniu! Zakład przegrałeś! Dzieci czekają! Jak można być taką ***** bez honoru! Wszystko inne da się wytłumaczyć, ale takim zachowaniem pokazujesz brak serca! Dla mnie jesteś skończony! Jeśli chodzi o pomoc dzieciaczkom to powinieneś jako pierwszy stać w kolejce by im pomóc a nie się kurw* jeszcze kłócisz! Ludzie muszą wywierać na tobie presję być to zrobił… szok.

Nawet jak wpłacisz to chu* ci w ****! Bo takie rzeczy to sprawa honoru! A nie kur*a wymuszane przez ludzi! Nie odpuszczę… Jeśli nie dokonasz wpłaty to sami z ojcem coś zorganizujemy by dzieci miały to co zostało im obiecane!

Kursy bukmacherskie na walkę Denisa Załęckiego z „Don Diego”

Galę HIGH League obstawisz tylko i wyłącznie u bukmachera eFortuna.pl! Na start przygotowano specjalny BONUS i ZAKŁAD BEZ RYZYKA aż do 600 zł!

Sprawdź!  Alan o zakładzie z Dawidem Załęckim: "Taką aferę zrobił, że to było nie na miejscu. Na raty zrobił badania, ja na raty przelałem"

Zasady są proste. Jeżeli twój pierwszy kupon będzie zwycięski otrzymujesz wygraną, jeżeli przegrasz Fortuna zwróci Ci wkład, maksymalnie do 600 zł na konto gracza. Możesz dodać na swój kupon jakiekolwiek rozgrywki sportowe i obstawić za dowolna kwotę, a jeśli tym razem typerskie przeczucie Cię zawiedzie otrzymasz zwrot postawionej kwoty, który możesz wykorzystać na grę.

-> Gram z Fortuną! Odbieram bonus.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.