UFC

Cory Sandhagen chce rewanżów za jedyne porażki w UFC! „Nie będzie tak, jak w pierwszej walce. Skończę go.”

Na UFC 267 drugą walką wieczoru będzie pojedynek o tymczasowy tytuł mistrzowski kategorii koguciej. Petr Yan zmierzy się z Cory’m Sandhagenem, który już wypatruje dwóch rewanżów za jedyne porażki w największej federacji MMA.

Cory Sandhagen do czasu dołączenia do UFC miał na koncie tylko jedną porażkę. W największej organizacji MMA poniósł dwie kolejne, z byłym i obecnym mistrzami kategorii koguciej: Aljamainem Sterlingiem i T.J.’em Dillashawem. O ile ta pierwsza była eliminatorem do starcia o pas („Funk Master” wygrał przez dyskwalifikację z Petrem Yanem na UFC 259), o tyle druga okazała się niejako… przepustką do pojedynku o tytuł.

Aljamain Sterling przewidywał, że „Sandman” ustrzeli „No Mercy” w przeciągu dwóch rund. Cory Sandhagen z Petrem Yanem zmierzy się w jednej z walk UFC 267. Amerykanin zapytany został ostatnio, czy chciałby rewanżu z Dillashawem, jeśli „Funk Master” wciąż nie będzie miał zielonego światła od lekarzy:

Tak, zdecydowanie. Nie mogę doczekać się obu rewanżów, bo chcę pokazać, że jestem najlepszy w dywizji. Mam w pamięci pojedynek z T.J.’em, za który spadło na mnie trochę krytyki. Popełniłem kilka błędów, podobnych zresztą do tych z walki ze Sterlingiem.

Tak, jaram się oboma rewanżami. Ale UFC nie mówiło nic, kto będzie następny. Wszystko chyba zależy od powrotu Sterlinga do zdrowia, T.J.’a także.

Cory Sandhagen przewiduje rewanż z Aljamainem Sterlingiem

Wciąż rozwijający się fighter dywizji koguciej z chęcią zaakceptuje rewanż z oboma. W pojedynku z obecnym mistrzem, którym jest Aljamain Sterling, Sandhagen nie miał szans z grapplingiem „Funk Mastera”, który już w pierwszej rundzie go udusił. Zapytany o ewentualny rewanż, „Sandman” przewiduje kompletnie inny wynik:

Sprawdź!  Dana White o zwolnieniu byłego pretendenta do tytułu mistrzowskiego: "Zobaczymy, co go czeka. Tu, czy gdzieś indziej."

Nie będzie tak, jak w pierwszej walce. Ani trochę podobnie. Podejdzie, będzie próbował zapasów, których uniknę. Ostatecznie uda mi się go złapać i go skończę.

Cory Sandhagen tymczasem przygotowuje się do wspominanej walki z Petrem Yanem o tymczasowy tytuł mistrzowski na UFC 267. Rosjanin otwarcie mówił, że nie jest zachwycony stawką starcia, ale zapowiadał też, że pokaże co potrafi. „Sandman” natomiast w wywiadzie z The Schmo stwierdził, że ma więcej sposobów na skończenie „No Mercy”.

UFC 267: Błachowicz vs. Teixeira do obejrzenia w STS TV!

Na gali w Abu Zabi zobaczymy też walki trzech Polaków. W karcie wstępnej z Shamilem Gamzatovem w szranki stanie Michał Oleksiejczuk. W karcie głównej z rosyjskim weteranem Alexandrem Volkovem, który niedawno poległ z obecnym tymczasowym mistrzem wagi ciężkiej Cirylem Gane, zmierzy się Marcin Tybura. I wreszcie w walce wieczoru zobaczymy drugą obronę tytuły dywizji półciężkiej w wykonaniu „Cieszyńskiego Księcia”Jana Błachowicza. Rywalem „Legendarnej Polskiej Siły” będzie Brazylijczyk, Glover Teixeira.

Sprawdź!  Jan Błachowicz bardzo szczerze o swoim występie: "Nie powinienem był walczyć tamtego wieczoru."

UFC obejrzysz w STS TV za darmo! Wystarczy otworzyć konto – tutajSTS ma prawa do transmitowania wszystkich gal UFC numerowanych i nie tylko do końca 2023 roku!

OTWÓRZ KONTO -> OGLĄDAJ GALE UFC ONLINE!

Źródło: MMA News

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.