UFC

Conor McGregor vs. Dustin Poirier! Mocna wymiana zdań na Twitterze. „Twoja głowa odbijała się jak piłka do kosza.”

Conor McGregor po raz kolejny postanowił wrócić do konfliktu z Dustinem Poirierem. Nową wymianę wpisów między zawodnikami po raz kolejny rozpoczął temat żony „The Diamonda”.

Na kilka dni przed UFC 264 Conor McGregor podzielił się na Twitterze faktem, iż żona jego rywala – Dustina Poiriera – wysłała mu prywatną wiadomość na Instagramie. Choć sam „The Diamond”, jak i wielu fanów, podważali autentyczność zamieszczonego screena, „Notorious” zamieścił wideo mające być dowodem na prawdziwość tego wydarzenia. Tak, czy owak, Irlandczyk wciąż wykorzystuje żonę byłego przeciwnika jako powód do trash talku.

Jeden z fanów postanowił podesłać McGregorowi krótkie wideo, na którym Poirier opowiada o sytuacji z ulicznej imprezy. Jeden z uczestników zbyt blisko objął żonę fightera dywizji lekkiej UFC, co doprowadziło do rękoczynów. „The Diamond” z kolegą zaatakowali nieznajomego, któremu na ratunek ruszyli znajomi. Przewaga liczebna doprowadziła do przyjęcia serii podbródkowych przez Dustina. Irlandczyk bez zakłopotania skomentował filmik:

Ta, brzmi spoko

Poirier nie pozostawił reakcji McGregora bez odpowiedzi. Przyjął przy tym taktykę a la Khabib Nurmagomedov: nie potrzeba słów, skoro skończył go już w prawdziwej walce.

Sprawdź!  UFC Vegas 32: Sandhagen vs. Dillashaw – gdzie i o której oglądać? Transmisja, stream online live, karta walk

„Notorious” z kolei przypomniał Poirierowi, że też już z nim wygrał. Miało to miejsce jeszcze w dywizji piórkowej w 2014 roku.

Ta, spoko, żyj na tym jednym zwycięstwie, ja też będę. Twoja głowa odbiła się od maty jak piłka do kosza. Twoja żona brachu, te DM-y. Łokcie spuszczone na twoją głowę. To miękkie miejsce na czaszce, które ci się nigdy nie zrosło odkąd byłeś dzieckiem. Weszły w czaszkę z tempem 100 mil na godzinę. Spałeś mi na brzuchu.

Dustin nie zmienił jednak taktyki w swoich reakcjach. Podczas, gdy McGregor produkował się słownie przypominając o pierwszym oraz ostatnim spotkaniu, „The Diamond” podał jedynie rekord Irlandczyka w ostatnich czterech pojedynkach:

Sprawdź!  (VIDEO) Kolejny Polak w UFC! Łukasz Brzeski wygrywa przed czasem i zdobywa kontrakt od Dana White!

„Notorious” tak, jak przy okazji wymiany z Bispingiem, jako argument wykorzystał swój stan konta.

Trzy przecinki, dzieciaku.

Wspomniane trzy przecinki odnoszą się do amerykańskiego zapisu miliarda. Powściągliwość słowna Dustina doprowadziła jednak do rychłego końca wymiany:

Gratulacje.

Zdrówko dzieciaku.

Irlandczyk wraca obecnie po kontuzji odniesionej w walce wieczoru obu panów. O swoim sporym progresie poinformował ostatnio na live’ie na Instagramie. Poiriera czeka najprawdopodobniej starcie o pas mistrzowski z Charlesem Oliveirą. Niewykluczone jednak, że fighterzy spotkają się po raz czwarty. O ile champion kategorii lekkiej rozumie motywacje „The Diamonda”, o tyle Michael Chandler stwierdził, że potencjalne starcie McGregor vs. Poirier jest bardzo dyskusyjne.

Źródło: MMA News, Twitter

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.