GROMDA

Znamy datę GROMDA 6! W wielkim finale Tomasz „Zadyma” Gromadzki zawalczy z Vasylem Halychem o 100 tysięcy złotych

Znamy datę wielkiego finału i gali GROMDA 6, w której Tomasz „Zadyma” Gromadzki zmierzy się z Vasylem Halychem. Stawką tego pojedynku jest aż 100 tysięcy złotych. Oprócz finału zobaczymy kolejną odsłonę turnieju i kilka mocnych super-fightów. Po sukcesie jakim okazała się gala GROMDA Beach organizatorzy, czyli Mateusz Borek i Mariusz Grabowski nie zwalniają tempa i do końca roku prawdopodobnie zobaczymy jeszcze dwie, bądź trzy wydarzenia spod znaku GROMDY.

Kiedy GROMDA 6? Kiedy walka Tomasz Gromadzki vs Vasyl Halych?

Vasyl to zwycięzca trzeciego turnieju GROMDA. Przypomnijmy, że Ukrainiec swój debiut w organizacji zaliczył podczas pierwszej edycji GROMDY, gdzie najpierw w turnieju pokonał Pawła Dziubę, jednak w półfinale musiał uznać wyższość Michała Bławdziewicza. Pół roku później powrócił i na GROMDA 3 efektownie rozprawił się z Dawidem Stolarskim, Karolem Żołkowskim i Denisem Załęckim. Halych (4-1), który trenuje na co dzień w łódzkim Shark Top Team zajmuje 4 miejsce w rankingu zawodników walk na gołe pięści w Polsce.

Popularny „ZADYMA” to zawodowy pięściarz, który na początku kariery w walkach na gołe pięści mierzył się jedynie w super-fightach. Po tym jak Vasyl wygrał trzeci turniej, Gromadzki nie czekał długo i zgłosił się do czwartej edycji, gdzie pokonał kolejno takich zawodników jak Dominik Michalik, Daniel Więcławski i Paweł Strzelczyk.

Sprawdź!  Patryk Chacia z Elany Toruń przed GROMDA 6: "Od małolata byłem najmniejszy. Później odwdzięczyłem się tym, którzy mnie dojeżdżali"

Gromadzki w rankingu StrefyMMA.pl jest na drugim miejscu i jeśli wygra wielki finał będzie numerem jeden w Polsce, jeśli chodzi o zawodników walczących w tej formule.

GROMDA 6 KIEDY? DATA FINAŁU ZADYMA VS VASYL HALYCH

Gromda 6 odbędzie się już 17 września, jak zwykle będzie to krwawy piątek! Jak na razie nie znamy ceny PPV, jednak prawdopodobnie standardowo będzie to 19,99 zł.

Oprócz wielkiego finału na kibiców czekają walki gigantów!

Data GROMDA 6:

  • 17 września, piątek
  • Godzina: 20:00

KRUSZYNA i KING KONG zawalczą na gali GROMDA 6. Ponad 2 metrowi bijocy gotowi na kolejne krwawe i brutalne walki na gołe pięści. Czy staną do walki ze sobą, czy też zmierzą się z równie wielkimi chłopami?

Historia walk na gołe pięści

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *